МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што ќе јадете ?

+6
doc holliday
na oko
Александра
Кидман
fragola
zbunet
10 posters

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by keti Пон Дек 20 2010, 23:08

Што ќе јадете ? - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcSxI7OZviSOa4o_kirbT19vqF0Z7SntQqB5wkwtgN5lo4EtTsea
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by na oko Вто Дек 21 2010, 10:25

prasecko na vegetarjanski nacin

na oko


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse Вто Дек 21 2010, 18:01

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by keti Вто Дек 21 2010, 23:16

Ништо повеќе не е сигурно, така е и со храната...Ако речеме дека подобро е да се вратиме кон природната храна, пак ќе згрешиме зошто природата ни е исто така загадена...Што ни преостанува?
Што ќе јадете ? - Page 4 897446
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Ааа...јадевме ова и она и...

Пишување by the nurse Вто Дек 28 2010, 19:28

Што ќе јадете ? - Page 4 2516_MEDIUMШто ќе јадете ? - Page 4 Prasece%20pecenje%20aШто ќе јадете ? - Page 4 127808a_0_optyl
Што ќе јадете ? - Page 4 Morton%27s+hot+chocolate+cake
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Александра Пет Дек 31 2010, 22:23

сто посто нешто полно со холестерол kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty И после... холестеролот од што се качува?

Пишување by the nurse Саб Јан 01 2011, 20:03

Што ќе јадете ? - Page 4 2970_thumb
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Тото Пон Јан 03 2011, 16:13

Што ќе јадете ? - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcRpqurLZHVrlitoy_eOYuxAM2iQTl6pmRyK-Mg-wfHNDqHPBj2Vig
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by ?????? Пон Јан 03 2011, 18:28

тост Што ќе јадете ? - Page 4 26635

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Изедовме веќе...

Пишување by the nurse Чет Јан 06 2011, 23:56

Крапот,додуша се обиде да ми избега...но успешно го обезглавив.

Што ќе јадете ? - Page 4 Krap%20web%204
Што ќе јадете ? - Page 4 Potato-salad-su-1634818-l

Што ќе јадете ? - Page 4 Blowup&t=1

Што ќе јадете ? - Page 4 Salarki
А лепчето подобро од секогаш...а иначе на тато му падна,редовно...паричето!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by zbunet Пет Јан 07 2011, 00:26

Кај нас на Дедо Боже му падна паричето kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Што ќе јадеме?

Пишување by Александра Пет Јан 07 2011, 18:14

Велат дека ова ќе биде прашањето на деценијата.

(Вести: храната ќе поскапи, транспортот ќе поскапи, енергијата ќе поскапи ...)
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Александра Саб Јан 08 2011, 00:27

хахаха, да, додека има јајца (за палачинки) и сливи (за џем) - нема криза за нас kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse Саб Јан 08 2011, 01:26

dalas2no напиша:Велат дека ова ќе биде прашањето на деценијата.

(Вести: храната ќе поскапи, транспортот ќе поскапи, енергијата ќе поскапи ...)

Значи дебелите и богати ќе останат такви,
дебелите и сиромашни ќе ослабат,
слабите и сиромашни ќе исчезнат... obesen
Слабите и богати,баш ќе им биде гајле за се'.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Тото Саб Јан 08 2011, 13:36

Аууу! affraid

Ептен кул предвидување kez . Значи во МК ќе се преполови бројот на ители, а тие што ќе останат ќе бидат слаби и згодни jazik
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse Нед Јан 09 2011, 21:33

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Александра Саб Јан 22 2011, 16:42

аман од јадење, од руски салати, кифлици и бајадери Што ќе јадете ? - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcToZHKxnWryv1tIX1feIMFYfaBRBG64D4eUpb51DwtrHabvNDXSrw
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by doc holliday Нед Фед 06 2011, 20:42

Што ќе јадете ? - Page 4 Svinska-so-telesko
doc holliday
doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by doc holliday Пон Фед 14 2011, 23:47

doc holliday
doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Александра Чет Фед 17 2011, 00:15

што ќе ми остави мачката

Што ќе јадете ? - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcSmQNnmBoPUOHURvxNtNLZsOpAyIUCnB8u7ICERz5a_Lobh6CRNew
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by zbunet Вто Фед 22 2011, 23:40

Што ќе јадете ? - Page 4 Funny-10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by keti Сре Фед 23 2011, 13:57

Што ќе јадете ? - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcRVxTy0DGnls5y1i5g98tfvwHajh_u9704rChSTvMgZZf0ulnWfKg&t=1
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse Сре Фед 23 2011, 14:15

Што ќе јадете ? - Page 4 Zabavni-sendvici09
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Александра Вто Мар 08 2011, 22:08

еден колега струмичанец се пофали дека денес празнично ќе ја пречекал сопругата со печено прасе. така ќе се маскирал. струмичка работа Што ќе јадете ? - Page 4 79941
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Кидман Чет Апр 14 2011, 11:41

денес сум во состојба да го изедам цел фрижидер
сосе решетки
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 4 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот