МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваши дела - уметност без граници

+3
the nurse
Кидман
Александра
7 posters

Страна 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti Саб Мар 19 2011, 22:25

Кога ќе создадеш совршена електронска музика користејќи звуци од природата, звуци од гитара и виолина и гласови од опера...можеби и ќе се предомисли за предлогот... kez
Сепак се' подобра и подобра ти е музиката која што ја создаваш.Само, внеси малку повеќе поезија во звукот... trepka
guska guska guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet Пон Мар 21 2011, 12:28

guska guska guska
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet Чет Мар 24 2011, 20:59

guska sampanj sirena vinozito se klanja 10 ognomet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by the nurse Чет Мар 24 2011, 22:19

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Emot1710
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti Пет Мар 25 2011, 23:28

fala guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti Пон Апр 18 2011, 13:37

[url]
Art - my Works Slideshow: Keti’s trip to Kičevo (near Gostivar), Republic of Macedonia was created by TripAdvisor. See another Gostivar slideshow. Take your travel photos and make a slideshow for free.
[/url]
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet Пон Апр 18 2011, 14:51

guska palce vinozito se klanja 10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti Пон Апр 18 2011, 18:14

Покрај тебе Збунет ќе научам се' за компјутерите...Морам да признаам дека и ова видео го поставив на форумот со твоја помош...Благодарам на помошта... Ваши дела - уметност без граници - Page 6 539282 Ваши дела - уметност без граници - Page 6 125943 Ваши дела - уметност без граници - Page 6 125943
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty „ГОЛЕМИОТ ДЕН“

Пишување by keti Чет Апр 21 2011, 09:00

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Dsc02704b
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet Чет Апр 21 2011, 10:02

vinozito bravo guska
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by the nurse Чет Апр 21 2011, 10:55

Прекрасно,Кети! 10
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti Пет Апр 22 2011, 11:01

fala guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Александра Пет Апр 22 2011, 14:58

keti напиша:Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Dsc02704b
Ваши дела - уметност без граници - Page 6 311244

нерви, прецизност и бујна (велигденска) фантазија
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Prva impresija - elektronika

Пишување by zbunet Вто Мај 03 2011, 23:38

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Ghostl12
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by the nurse Вто Мај 03 2011, 23:55

wow vinozito palce
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti Сре Мај 04 2011, 08:41

Прва инпресија ...и...полн погодок... wow
Не ми е јасно само кога имаш време Збунет сето ова да го постигнеш trepka guska ognomet
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet Сре Мај 04 2011, 10:00

fala guska
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Тото Сре Мај 04 2011, 22:33

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Good-job
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet Сре Мај 04 2011, 22:54

kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Тоа сум јас - електроника

Пишување by zbunet Чет Мај 05 2011, 20:31

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 20081011
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty ЦЕЛТА ПОСТОИ ЗА ДА ЈА ИСПОЛНИШ - АФОРИЗМИ

Пишување by zbunet Чет Мај 05 2011, 20:49

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Jk10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by the nurse Чет Мај 05 2011, 22:22

wow kez guska
,,Целта постои за да ја исполниш,, palce
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Како сакаш - електроника

Пишување by zbunet Пет Мај 06 2011, 00:53

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Untitl11
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti Пет Мај 06 2011, 01:27

ognomet vinozito palce zaljub guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 6 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот