МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

+6
Кидман
fragola
Тото
trpe
Александра
zbunet
10 posters

Страна 6 of 29 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Next

Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Кидман Сре Фед 24 2010, 18:32

,,Malo sta jos ume da ubije nezno
da ne primetis... kao rani mraz,,
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? Пет Фед 26 2010, 01:00

ми недостасува една цуца што се вика Или

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Пет Фед 26 2010, 23:25

vreme e da i se vratam na najdobrata drugarka od detstvoto.
knigata
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Саб Мар 06 2010, 01:11

Деновиве имам мајстори дома, живо забавно, блазе си ми Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 771106
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото Саб Мар 06 2010, 03:02

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Funny-face-2-225x300
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Нед Мар 07 2010, 12:24

Можеби не сум убав, ама затоа сум глуп. И тоа е нешто, нели. Подобро нешто, отколку ништо.

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 99759240
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Нед Мар 07 2010, 12:25

ИИИИИИИИИИИИИИИИИ, некој ме шпиунира Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Affraid
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by fragola Нед Мар 07 2010, 16:58

Mislam deka e krajno vreme da trgnam na mojot pat okolu svetot.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Пон Мар 22 2010, 02:33

...nagaziv na gomna i ne primetiv dur ne i se kaciv u kola, a ona mi vika :
- Prdna ?
- Ne mor, na sum takov.
- Pa so smrdi tolku?
I koa ono pod cevelot zoltenikava mekost i tragovi po patosot dodeka sum se smestuval, me izbrka, gi brisev cevlite od trevata, a ona mi frli 50 den Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 13 za taxi i si zamina zasekogas doeka gledav kako iskinati parcinja od moi sliki se veat niz veterot. Dodeka so solzi vo ocite i so zinata usta gledav po nea, edno parce mi zaleta
vo grlo i se zadaviv od kaslanje sto duri i kleknav no so rakata pominav niz delot od trevata kade si gi brisev cevlite.Dodeka me vozese taksistot toj duskase so nosot kako nesto da ne mu e jasno i naednas mi rece deka voziloto mu e vo defekt. Znaev deka laze. Si zaminav peski doma...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото Пон Мар 22 2010, 10:32

trpe напиша:Можеби не сум убав, ама затоа сум глуп. И тоа е нешто, нели. Подобро нешто, отколку ништо.

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 99759240

Трпе, една слика заменува илјада зборови, а темава дава да кажам што сакам.
Твојот коментар кажува за мене но и за тебе.
Лично, мислам дека ти си добар човек.
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Пон Мар 22 2010, 11:16

Само за Тото Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 693179

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Кидман Пон Мар 22 2010, 20:37

деновиве ни ми се мисли, ни ми се кажува нешто Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 770493
ај боже здравје, па ќе си надокнадам
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Кидман Чет Мар 25 2010, 08:32

хмммм.... море изгледа ја оплескав... многу се налути...
бррр.... страшен беше...
туку, сега како да се вадам
па што... и јас еднаш да претерам... Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 695411
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Чет Мар 25 2010, 19:07

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Кидман Саб Апр 03 2010, 22:51

Tuge postoje da bi prizvale smeh

https://www.youtube.com/watch?v=Ki2l5Wlc6CI
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Сре Апр 07 2010, 16:25

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 53038721
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by fragola Сре Апр 07 2010, 17:31

Sekogas sum vo pravo osven koga nekoj ke me sfati pogresno.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото Саб Апр 10 2010, 01:16

Ако те сетат дека толку рано си се вратил дома, ќе кренат џева за чудото невидено. Затоа, Тото, кроце спреми се и легни си.
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Саб Апр 10 2010, 12:45

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 451274 Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 31456
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Саб Апр 10 2010, 13:03

Grev e takov ubav den da se presedi doma. Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Icon_flower Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 655995
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Саб Апр 17 2010, 14:44

Дали може да се плаче под вода Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 497844
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Саб Апр 17 2010, 17:01

Му се заканувам на син ми дека ако не е умен, ќе закачам негова слика на мојот ФБ „ Ова е син ми“, а тој вели „ Да бе, па после да ме покажуваат со прст : „ Ова е син му на оној, хаха ! “.

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 503924
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Пон Апр 19 2010, 00:21

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Чет Апр 22 2010, 09:54

денес, утре и задутре Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 685384
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото Саб Апр 24 2010, 00:56

Имам дарба да бидам таму кајшто не треба, да чујам што не треба и да кажам што не треба Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 63264
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 6 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 29 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот