МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

+6
Кидман
fragola
Тото
trpe
Александра
zbunet
10 posters

Страна 5 of 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Next

Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Пет Јан 08 2010, 16:40

Кој рече дека желките се спори?

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Нед Јан 10 2010, 18:58

Ова е сликано од Ајфеловата кула

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Eifeltower
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Пон Јан 11 2010, 11:16

da stanam da si odam, moze domakinite sakaat da si legnat
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Пон Јан 11 2010, 22:09

Нема ништо тајно, што нема да биде јавно;ниту нешто скриено, што нема да излезе на виделина.


Нов Завет,Марко 4:22
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Вто Јан 12 2010, 15:25

Кој работи од глад не се плаши ?...не е точно...Кој јаде не од глад не се плаши.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Вто Јан 12 2010, 15:27

Tatko mi e mnogu dobar covek. Sekogas koga ke mi kupi cokolado go deli so mene.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Кидман Чет Јан 14 2010, 19:56

уф... Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Emot4 гуска една!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by fragola Сре Јан 20 2010, 00:48

Manijaci! Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Affraid
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Кидман Пет Јан 22 2010, 23:21

А бре... а бре... а бре... 10 пати да го гледаш и пак да си помислиш дека може нема да потоне......Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Pirogue
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Саб Јан 23 2010, 00:28

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 579282
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Нед Јан 24 2010, 10:16

Денес е недела, се мислам дали е време да расчистам малку по дома Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 7

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Picture1dv
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by fragola Нед Јан 24 2010, 13:33

Eh da si bev bogata i slavna,pa da si najdev eden zigolo ko Richard Gir Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 650319
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Вто Јан 26 2010, 22:53

Се има свој крај само виршлата има два краја.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Сре Јан 27 2010, 00:05

Ш то ли ќе измислам утре за да не одам на лекар? Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Icon_pale
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by alisa Чет Јан 28 2010, 10:24

Да не беа жените дијамантот ќе беше само камен.

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Rszherkimerdiamond900

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Four-Prong-Studs-Pair-of-Classic-0.25ctw-Ladies-18k-White-Gold-Four-Prong-Round-Brilliant-Diamond-Earrings-big02292
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Чет Јан 28 2010, 15:07

За време на Шехерзад во Македонија настанува мини ледено доба - никој не мрда.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Нед Јан 31 2010, 03:34

http://mekici.forumotion.com/forum-f11/topic-t135.htm

А затоа ми ја нема мене мачката Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 7 А јас се чудам каде е. Ќе морам да престанам да купувам кинески кондури!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Вто Фед 09 2010, 21:21

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Mark_front

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Saratoga

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Chico-y-zagor

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 20080929_tex-willer-60anni

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 000
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Сре Фед 10 2010, 11:13

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 What_man_needs
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Саб Фед 20 2010, 14:12

Glavniot ventilator vo kompjuterot koga ke go uklucam prvo mele orasi, a potoa se ponasa ko avion t.e. buci ko da ke poleta. Toa znaci deka ke moram celiot da go rasturam za go smenam i ke bidam mnogu nervozen i ke moraat kraj mene na prsti da gazat i da sepkaat oti ke vreskam bezveze dodeka vo meguvreme mumlam pod mucka deka ne im davam na hostapleri 10 eu za raka i izdjanicka misla deka ako nesto zaebam ke me kosta mnogu poskapo.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? Саб Фед 20 2010, 14:59

Не дај се Инес!!!
Го можеш ти тоа Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 826931

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Саб Фед 20 2010, 15:44

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 86759
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Нед Фед 21 2010, 02:44

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Funny,quote,conceptual,emotion,feeling,fun-ed964f7491052a8b74ceb493cfa38bfb_h
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Кидман Нед Фед 21 2010, 13:08

Празна ми е главата
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Сре Фед 24 2010, 02:06

сакам да кажам дека заморно ми е постојано да газам по јајца и да пазам да не скрши некое
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 5 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот