МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

+6
Кидман
fragola
Тото
trpe
Александра
zbunet
10 posters

Страна 16 of 29 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Next

Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Чет Сеп 23 2010, 00:44

Помеѓу зрел мудрец и зелена вејка тенка е разликата затоа што еден со друг се надополнуваат и се проучуваат.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Чет Сеп 23 2010, 01:02

„Еве за што размислува збунет на полноќ“

горната мисла ми се врти zverce
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Саб Сеп 25 2010, 02:43

Ај со среќа нека ми е ! Јупии ! Сум добил милоин фунти на free lotto !
(според бројот демек од UK, демек од енгланд, кој е уствари на некојси смс провајдер, а навистина не постои, кој ми пратил смс, е некое болно бубуљичаво психопатско ѓубре кое се кези. Проверив и како гледам не сум единствениот кого закачила овааа будала. Трагично беше што наидов и на наивни коментари, мислат стварно добиле нешто.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Пон Сеп 27 2010, 23:58

Се возам во погрешен воз.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Вто Сеп 28 2010, 01:37

Сум го утнал спратот!!!

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Guacamoleprimera00
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Вто Сеп 28 2010, 09:17

I mene taka mi se gleda zbunet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Чет Сеп 30 2010, 01:29

Ги испратив гостите и да ѕирнам тука...Што да видам,па какачи и каки гледам на работа стално,морално е,ама тука... Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 762431
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Кидман Чет Сеп 30 2010, 23:21

ме премори денов
ама не сум човек ако не ѕирнам тука малку
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Чет Сеп 30 2010, 23:25

Да бе, све изморени ми доѓате Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 497844 Кој знае кај сте се умориле и сега ја ќе ве одмарам
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Чет Сеп 30 2010, 23:39

Што?Да не не ти чини што си ladie,s man!Да не сакаш поише машка екипа?Кажи слободно,ќе си одиме! Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 104553
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Чет Сеп 30 2010, 23:48

Пу, пу, пу, скраја било lol!
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Дедо Мраз и еленчето

Пишување by trpe Нед Окт 03 2010, 16:03

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Funnycats014
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty После Нова Година

Пишување by trpe Нед Окт 03 2010, 16:32

Е вака е ослабен и измрцварен Дедо Мраз после Нова Година

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Macak
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Пон Окт 04 2010, 19:17

ММЕ lut Кој ги врати у мода овие клик-клак!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Пон Окт 04 2010, 23:47

Дали ќе спијам подобро ако јадам или ако не јадам Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 695411
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Сре Окт 06 2010, 10:52

Се собрале чуваришта демек обезбедување и расправаат за СПЦ - МПЦ. Поминува еден и им вели :
- Абе чуваришта што се разбирате од Религија, земи таму чувај кокошки и тие ќе ви се разбегаат !
И едниот од чуварите :
- Пффф, па религија и чуварство се најблиску поврзани од сите можни гранки.
- Хахаха, е ај да ја чујам оваа глупост, ај објасни ми малку.
- Па навечер во трета смена, ќе се прекрстам и ќе си речам „ Господ нека чува “ и ќе си легнам...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Сре Окт 06 2010, 11:02

paga smea Добро размислување.Сестриштава па, денес одбрале тема на кого му е поубаво во сексот?На мажот или на жената? zbunet И...утврдија дека дефинитивно на жената.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Сре Окт 06 2010, 11:10

Е оти тогаш повеќе се пренамагаат ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Сре Окт 06 2010, 11:15

Па такви се...ова,сме kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Сре Окт 06 2010, 11:22

STA KAZU STATISTICARI
>
>
> Mi znamo da prosječni spolni odnos traje 15 minuta,
> Prosječni broj uboda iznosi 45 u jednoj minuti,
> dakle 675 uboda na svaki spolni odnos.
> Ako uzmemo u obzir da je prosječna dužina penisa 15 cm,
> to znači da jedna žena dobije kroz jedan spolni odnos 1km k...a!!!
> Jedna prosječna žena ima 3 spolna odnosa tjedno,
> a godina ima 52 tjedna, to je dakle:
> 156 spolnih odnosa po 1km - 156 km k...a!!!
> I OPET JOJ MALO U P...U MATERINU!!!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Чет Окт 14 2010, 17:42

- Еден од рударите во Чиле, од жена му не бил пречекан оти имал шфалерка
- Ѓубре !
- Кој ?
- Па таа.
- Е зошто бе таа ?
- Па жена му е, и треба да го пречека, шо ќе речат пријетелите ? Дека таа има шфалер
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Чет Окт 14 2010, 18:22

Како може новинарите на туѓа несреќа и болка да заработуваат...
Оваа случка со рударот и јас ја слушнав на телевизија...
Прво што помислив е дека постапката на жената не е во ред и дека требало да го пречека нејзиниот мажот, зошто тоа би го сториле за секој човек што би се нашол во таква тешка ситуација, а не пак за човек со кој сме поминале многу години и сме делеле и добро и лошо и со кој не поврзала љубовта...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Чет Окт 14 2010, 20:44

Најважно е што е тој жив и здрав! kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Чет Окт 14 2010, 20:53

Pa za 60 dena moze se pokajal Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Чет Окт 14 2010, 20:58

Можеби... kez А таа може не ни сакала да се врати,па да лапне некое осигурување.Во секој случај важен е чоекот и некоја требало да го пречека.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 16 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 16 of 29 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот