МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

+6
Кидман
fragola
Тото
trpe
Александра
zbunet
10 posters

Страна 26 of 29 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото Нед Фед 19 2012, 00:09

Благодарам
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Сре Фед 22 2012, 14:41

Баш се слатки, не знам зошто Кинезите ги солат Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 497844

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Пет Фед 24 2012, 15:34

Колку безобразно роботче овој R2 D2, целиот текст му е цензуриран, цел филм само бип, бип, бип... Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 497844

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото Пон Фед 27 2012, 03:17

Една ми се врти и подобро да не ја знаете
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Сре Мар 14 2012, 01:18

Молчењето е злато.
Лека ноќ, златни молчаливци. Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 834843

Одам да се исчешлам во некој друг хотел.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Сре Мар 14 2012, 02:16

guska
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Саб Мар 24 2012, 11:13

Што да се прави со хакерите кои „мешаат“ во играта, кога јас сакам диско и рок да играм!... strumfeta
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Нед Апр 01 2012, 00:14

што би правеле кога не ги постоела хемијата.

... онаа во љубовта,
... а уште повеќе, онаа од аптеката Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 387917
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Нед Апр 01 2012, 05:28

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 897446 Кога не би постоела хемијата во љубовта веројатно би се применувала физиката Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 586464 или математиката Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 991183.

А што се однесува на онаа во аптеката, алтернативна медицина Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 662332 или Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 841107.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Нед Апр 01 2012, 09:58

trpe напиша:Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 897446 Кога не би постоела хемијата во љубовта веројатно би се применувала физиката Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 586464 или математиката Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 991183.

А што се однесува на онаа во аптеката, алтернативна медицина Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 662332 или Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 841107.


ах, тоа беше само реторичко прашање Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 104553 но сепак, фала на вниманието Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 125943
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Нед Апр 01 2012, 18:20

Ако ги гледаме работите какви се навистина, не треба во ништо да веруваме kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Нед Апр 01 2012, 18:36

zbunet напиша:Ако ги гледаме работите какви се навистина, не треба во ништо да веруваме kez

Е,многу ми треба за во нешто да поверувам kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Нед Апр 01 2012, 19:10

I zatoa do besvest proveruvas kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Вто Апр 10 2012, 21:37

Два дена се борам со „не знам што“ и само гледам да не ме втурне во постела... tazen
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Чет Апр 12 2012, 08:36

Офарбав јајца и ниту едно не се скрши radosna
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Саб Апр 14 2012, 16:34

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 557723_265405010219406_169110426515532_577474_854203786_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Саб Апр 14 2012, 23:27

Многу ми е матна сликата...ништо не се гледа...ај изостри ја малку за да видам... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Нед Апр 22 2012, 20:25

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Сре Апр 25 2012, 18:34

Кој беше тој DJ на форумот кој споделуваше електронска музика... Многу ми недостига неговата музика... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Пет Апр 27 2012, 20:56

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Вто Мај 08 2012, 19:48

Дали човекот е повреден од политиката или од било кој друг важен настан... Многу срца се скршени и бараат помош... Зарем треба да се размислуваме каде да помогнеме!!!
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Сре Мај 09 2012, 22:41

Начини има безброј, но дали воопшто има смисла овој наш живот... smesko
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Пон Мај 14 2012, 17:28

Секој може да си мисли што сака,а ќе прави она што му е дозволено да прави.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Чет Мај 31 2012, 23:56

obesen
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 26 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 26 of 29 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот