МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

+6
Кидман
fragola
Тото
trpe
Александра
zbunet
10 posters

Страна 27 of 29 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Чет Мај 31 2012, 23:57

ajkula
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Чет Мај 31 2012, 23:58

koj
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Чет Мај 31 2012, 23:58

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 991183


Последната промена е направена од keti на Саб Јун 16 2012, 16:04. Мислењето е променето 1 пати
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Вто Јун 05 2012, 14:12

Ааааааааааа, ќе си ја викнам јас Трпана, па ќе си се дружиме заедно тука Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 762431
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Вто Јун 05 2012, 20:08

Зошто ти е Трпана...Најди си една ваква домаќинка Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 655995за да ти готви и чисти по дома, а ти само да уживаш... Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 539282


Последната промена е направена од keti на Саб Јун 16 2012, 16:02. Мислењето е променето 1 пати
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Саб Јун 16 2012, 15:59

Многу си ме сакаат и затоа се секогаш позади мене... Што љубов беше ова!... Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 104553


Последната промена е направена од keti на Чет Јун 21 2012, 01:32. Мислењето е променето 2 пати.
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Саб Јун 16 2012, 20:56

peace
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Пон Aвг 13 2012, 08:42

Денес тешко да се најде добар човек и со чесни намери... Сe' некој сака да те злоупотреби за свои цели!... tazen
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Пон Aвг 13 2012, 08:53

koj
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото Пон Aвг 20 2012, 19:02

Kako tece vremeto, se pomalku go sakam letoto. pustina
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Вто Aвг 21 2012, 19:29

З'ш? ... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Сре Aвг 22 2012, 02:43

Нека ми простат што никогаш никому не сум му сторила добрина!... Кога ќе ми се пружи прилика со задоволство ќе го сторам тоа! ...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото Сре Aвг 22 2012, 13:20

keti напиша:З'ш? ... trepka

Климатските “екстремитети“ ми паѓаат се потешко Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Images?q=tbn:ANd9GcShYRqTIc0-kOIXfVNFX5q5qCWF1wh3QUl9qZMKsB-HT75-fi0g
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото Сре Aвг 22 2012, 13:21

keti напиша:Нека ми простат што никогаш никому не сум му сторила добрина!... Кога ќе ми се пружи прилика со задоволство ќе го сторам тоа! ...

Јас пак мислев дека твојот проблем е што си премногу добра kez guska


Последната промена е направена од Тото на Сре Aвг 22 2012, 17:52. Мислењето е променето 1 пати
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Сре Aвг 22 2012, 16:30

kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Чет Aвг 23 2012, 00:35

Е па редно е малку и јас да се одморам, да попливам малку, да се посончам и да соберам сили за нови победи... trepka guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Пет Aвг 24 2012, 12:55

Ве сакам сите до еден, најкасно до два!!!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото Пет Aвг 24 2012, 17:56

guska backa
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Нед Aвг 26 2012, 16:56

guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото Вто Aвг 28 2012, 11:13

Е


Последната промена е направена од Тото на Вто Jул 30 2013, 12:38. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : x)
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Вто Aвг 28 2012, 15:43

iznenad
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото Сре Aвг 29 2012, 16:28

Ѓ


Последната промена е направена од Тото на Вто Jул 30 2013, 12:37. Мислењето е променето 2 пати.
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Нед Сеп 02 2012, 17:32

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 582610_524407610919007_313487507_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse Нед Сеп 02 2012, 17:39

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 424625_524404764252625_1313382381_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 27 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 27 of 29 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот