МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

+6
Кидман
fragola
Тото
trpe
Александра
zbunet
10 posters

Страна 4 of 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Next

Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? Пет Ное 20 2009, 23:03

so da kazam, se e kazano

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Сре Дек 02 2009, 01:30

УУПС!! за малку ќе кажев :лиз:
Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 0_61_hand_over_mouth
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Сре Дек 02 2009, 10:18

Би кажал, ама ми е страв да не ме карате Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 951938
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Сре Дек 02 2009, 13:12

Kar ! Kar ! Kar ! Aj sea kazi
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? Сре Дек 02 2009, 23:53

ми рече дека се понашам како да сум била растена во стаклен кафез

а јас не знам дали тоа треба да го сфатам како комплимент, или како навреда. баш звучеше неодредено

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Пет Дек 04 2009, 12:19

Што сакав да кажам Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Dilemne
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? Пет Дек 04 2009, 16:08

Sakam da kazam deka sum tolku mlada sto licam na 16 godisno nevino devojceheheh kolku moze izgledot da laze Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 186335

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Вто Дек 08 2009, 21:23

и благодарам на баба ми за апчето што ми го позајми. ме крена ептен хај.
(што ли и препишала таа докторката :лиз: )

:летачка:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Вто Дек 08 2009, 21:34

Абер дојде, Донке ...

Како не, абер. Тикви.
Ни аир ни абер.

:поспан:

Легни си Донке, не тревожи се бадијала.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? Пон Дек 21 2009, 20:58

mi se pusi marihuana


da ne ima nekoj da mi pozejmi ?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Пон Дек 21 2009, 22:50

Ako ostane, ke ti daam

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Small_joint
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Кидман Пон Дек 21 2009, 23:41

дечки, ај заминав јас
вие умни да бидете, ако дојдат женски да не ги задевате
добро?
ако ви се фрлат во прегратка (оти згодни сте де) вие да ги оттурните безмилосно и да им речете, ние не сме такви
Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 139635 Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 139635
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Пон Дек 21 2009, 23:43

Ako mi se frli u pregratka isto ko da se frlila u kiselina
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Пет Дек 25 2009, 01:23

сакам топли ракавици , ако може Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 650319
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Кидман Пет Дек 25 2009, 23:21

ријечи су као и гомила људи
није нужно знати за све
одабери за себе само оне праве

Ј. Штулич
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото Сре Дек 30 2009, 22:54

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Merino-wool-gloves-p
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Чет Дек 31 2009, 01:58

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Icon_flower Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 594801
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? Чет Дек 31 2009, 02:50

има луѓе кои ќе те нападнат па се сокриваат во глувчешка дупка...и тука завршува нивното чаталење...нели е фер да се сослуша другата страна?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Чет Дек 31 2009, 21:00

Ne se obiduvaj da razberes onamu kade nema sto da se razbere Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Icon_flower
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Чет Дек 31 2009, 21:10

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Fantasy_windows-t2
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Вто Јан 05 2010, 00:36

Е многу убаво, три дена човек ќе го нема и сликата ми ја нема. Сега ќе морам да гледам по други мажи, и уште и да си одберам еден Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 375873
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Вто Јан 05 2010, 01:15

Една добра работа овде, кога ќе посинам од нервоза, можам да треснам некоја зелена, а никој да не ме гледа бледо розево Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 951938
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Вто Јан 05 2010, 14:28

БИДИ ХУМАН !
СПАСИ ЖИВОТ, ЗДОМИ КУТРЕ ИЛИ ПТИЧКА !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Пет Јан 08 2010, 14:12

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 4 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот