МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Незгодни прашања

+5
Кидман
fragola
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Чет Сеп 16 2010, 20:52

Јас секогаш си носам чадор во ташна. kez Дали ти ќе земеш?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Чет Сеп 16 2010, 21:38

Нема да излегувам од дома. Незгодни прашања - Page 8 Affraid

Замисли се појават такво онакви со крила и се досадни како муви. Како ќе се одбраниш ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Чет Сеп 16 2010, 21:48

Со инсектицид trepka Како ти би се одбранил од огромна цицка која смачкува се пред себе(ви филмот на Вуди Ален ,,Се што сте сакале да знаете за сексот ,а не сте смееле да прашате,,) kez имаше една таква,(ако си го гледал) ако не замисли?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Чет Сеп 16 2010, 21:57

Ќе ја исцицам и така ќе го спасам човештвото и ќе станам херој.

Замисли дојдат ванземаљци и ти го сменат полот. Шо ќе правиш понатака ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Чет Сеп 16 2010, 22:04

se klanja За херојот што ќе го спаси човештвото! kez Да ми го сменат полот?Прво ќе ги молам да не го прават тоа,а ако мора ќе си најдам женска!(само да има мазна,убава кожа и тенко половинче) flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Сеп 17 2010, 18:59

zbunet напиша:Ќе ја исцицам и така ќе го спасам човештвото и ќе станам херој.

Замисли дојдат ванземаљци и ти го сменат полот. Шо ќе правиш понатака ?


Е па, ова ме потсети на еден виц.
Си бил некој батка и си фатил женска. Кога ја однел дома, ја соблекол и кога гледа радост, девојката имала три цицки. Ја дофатил баткава средната цицка и цица ли цица. По некое време му пукнала цицката во уста и ја ишмукал. И и’ вика на девојката:
- Извини ти ја ишмукав цицката!
- Немај гајле, тоа и онака беше чир Незгодни прашања - Page 8 Lu10


А што се однесува до другото прашање, ако се случи вонземјани да ми го сменат полот, тогаш сигурно не би сакал да си најдам дечко,подобро ќе станам лезбејка Незгодни прашања - Page 8 Grin210
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Саб Сеп 18 2010, 19:06

-Што би направиле,да се заглавите во лифт со личност од спротивниот пол,кон која имате скриени симпатии?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Нед Сеп 19 2010, 00:08

Најверојатно ќе се разочарам и ќе си речам „ У оваа ли бе ? Толку се разбираш! “

Замисли се заглавиш во лифт со свекрва ти или бабата едно три дена? Како ќе го доживееш тоа искуство ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман Нед Сеп 19 2010, 01:36

јас некако и ќе го доживеам, ама мислам дека таа нема да го преживее Незгодни прашања - Page 8 104553

еј!!!! Идеја!!!! Ама сум текнувало!!! Еј дечки, да не знаете некој лифт често што се расипува???? Незгодни прашања - Page 8 48158
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Нед Сеп 26 2010, 20:33

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Пон Сеп 27 2010, 10:45

Незгодни прашања - Page 8 301497 Кога мажите се под притисок,од нив единствено можеш да добиеш Незгодни прашања - Page 8 297862Не мислите така?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Сре Сеп 29 2010, 21:51

која е целта?
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Сре Окт 06 2010, 14:02

Да се биде.

Сем медот што друго е лепливо и слатко ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Сре Окт 06 2010, 15:59

Џемот,мармаладот,баклава,тулумба... Незгодни прашања - Page 8 104553 -Кој умира кога му е најслатко?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Пет Окт 08 2010, 03:12

Колку е часот? afro
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Окт 08 2010, 10:52

hot nurse напиша:-Кој умира кога му е најслатко?


Богомолка Незгодни прашања - Page 8 497844
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Окт 08 2010, 10:53

dalas2no напиша:Колку е часот? afro


10:51 Незгодни прашања - Page 8 104553
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Окт 08 2010, 10:54

Не ми се поклопува часот од форумот со компјутерот Незгодни прашања - Page 8 151405
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Пет Окт 08 2010, 10:59

trpe напиша:
hot nurse напиша:-Кој умира кога му е најслатко?


Богомолка Незгодни прашања - Page 8 497844
Па,јас мислев одговорот е:дијабетичарот. kez Ама добар е и овој!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Сре Окт 20 2010, 16:26

Незгодни прашања - Page 8 5402e
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by alisa Пон Ное 01 2010, 12:05

Aко прекрасна жена му рече на некој маж дека ќе му исполни две желби, што ли ќе биде втората желба? Незгодни прашања - Page 8 497844
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пон Ное 01 2010, 12:09

Иста како и првата Незгодни прашања - Page 8 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Сре Ное 10 2010, 16:19

Незгодни прашања - Page 8 31186115670731810974100
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Сре Ное 10 2010, 16:28

She's carying a new life!FGS! kezА кај вас е се по старо.Додуша, леб без квасец не бидува.,,Квасецот,, сепак е кај вас.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 8 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот