МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Незгодни прашања

+5
Кидман
fragola
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Сре Јан 27 2010, 11:14

Незгодни прашања - Page 4 Cosmonaute Каде сте Македончиња?
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Јан 29 2010, 22:06

Дали знаете зошто Мајкл Џексон не го кремирале?
- Затоа што не можеле бидејќи 90% бил од пластика,ама затоа ќе го рециклирале во Фабриката LEGO за да може пак да си игра со децата Незгодни прашања - Page 4 4
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Сре Фед 03 2010, 13:39

Taa drevna nauka postepeno se pretvara vo mega sila vo kandzite na internetot.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Сре Фед 03 2010, 22:36

-Што сакаш да бидеш повеќе, убав или глуп?
-Па, што знам лепота е пролазна.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Фед 05 2010, 17:17

Знаете кое е второто име за Facebook ?

- Огласна табла Незгодни прашања - Page 4 4
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Сре Фед 10 2010, 11:16

за секој случај
Незгодни прашања - Page 4 Post-it1
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by alisa Сре Фед 10 2010, 15:07

dalas2no напиша:за секој случај
Незгодни прашања - Page 4 Post-it1


Да не се збуни човекот, па да јаде ќотек после Незгодни прашања - Page 4 869992
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Пресадување мозок

Пишување by zbunet Пет Мар 05 2010, 11:35

Замисли...морало мозокот на твојот партнер да го пресадат во друго тело. Дали и понатака ќе си го сакаш партнерот ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Пет Мар 05 2010, 15:30

а кој е партнерот сега? кај што е телото или кај што е мозокот?

знам дека кога би бирал мојот партнер, би го сакал аудито Незгодни прашања - Page 4 806431
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Нед Мар 07 2010, 19:30

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото Сре Мар 10 2010, 10:40

татко ми:

Незгодни прашања - Page 4 Argent И сеа, колко пари ти требат за вечер? Незгодни прашања - Page 4 530590
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото Сре Мар 10 2010, 10:50

ама не толку незгодни како тоа пред тоа Незгодни прашања - Page 4 951938

Тато, ќе дајш некоа пара? Незгодни прашања - Page 4 Emot115
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото Нед Мар 21 2010, 17:05

Имам изедено повеќе душмански штипања од мајка ми кога сум ги прашувал гостите „А кога ќе си одите?“

Незгодни прашања - Page 4 851919
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пон Мар 22 2010, 02:14

- Alo, sto pravis ?
- Eve, sedam na solja i kenjam.
- Aj, cao !
-Ne ma, se zaebavam, u bavca sum i beram cvekinja, da ti naberam eden buket ?
- Ne fala.
- Zs ma ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пон Мар 22 2010, 02:48

- Ne igrase ovaa vo "Osmi patnik " ?

- Ne, begase, ne i bese do igranje.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Вто Мар 23 2010, 14:59

Дали мислеше...

Незгодни прашања - Page 4 Whatdidyoumean


Последната промена е направена од trpe на Пет Мар 26 2010, 21:14. Мислењето е променето 1 пати
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Мар 26 2010, 21:18

Незгодни прашања - Page 4 Thisisntfunny
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман Нед Мар 28 2010, 17:47

имам трнче во прстот Незгодни прашања - Page 4 962821

ако знае некој лек што нема врска со игли, давам половина царство
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман Вто Апр 06 2010, 22:14

никогаш во реалниот живот не сум била толку оговарана како во виртуелниов свет од никови без лица кои никогаш не сум ги сретнала. И тоа најчесто за трачевите разбирам после 5-6 месеци! Гуска!!! Па се нервирам, еднаш дури и диазепам се напив и смислувам начин, а знам дека не постои, на сите посебно да им објаснам дека нема врска, дека сето тоа се измислици и сплетки на луѓе бадијалџии Незгодни прашања - Page 4 985250
Знам дека се тоа некои безвезњаковичи кои реално не постојат, ама ми е криво бре, пизду материну!!! Незгодни прашања - Page 4 336123
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Нед Апр 25 2010, 23:26

- Кога обезбедувате важна личност, доколку во него некој впери огнено оружје вие треба со вашето тело да го заштите.
- Значи треба да се наместам и да се надевам дека ќе ме погоди у панцир ?
- Па да.
- Ахам, да се наместам...а шо ако сака да го силува некој ?
- Ти момче, ако си дошол за заебанции и не се согласуваш, не ти е тука местото.
- А што има друго да се работи у државава сем да штитам гомнар кој ја пљачкал државава ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Сре Мај 05 2010, 14:34

Замисли на обајцата партнери на секои 12 часа да им се менува полот. Незгодни прашања - Page 4 848586
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Сре Мај 05 2010, 16:39

Па ако во таа гужва се измешаат брзините и се случи некогаш, оп, двајцата партнери да бидат со ист пол, што правиме тогаш,пауза Незгодни прашања - Page 4 497844 И чекаме да се поправи ситуацијата, па каква, таква , важно да има ситуација Незгодни прашања - Page 4 503924
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Сре Мај 05 2010, 22:11

Ако некој маж стои на некое пусто место каде што не може да го чуе ниедна жена и зборува, дали се уште нема да биде во право Незгодни прашања - Page 4 497844
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пон Мај 10 2010, 21:43

Замисли можеш на секого во сон да му влезеш, дали тоа ќе го злоупотребиш ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by fragola Пон Мај 10 2010, 21:44

Nema da go zloupotrebam...kaj sekogo Незгодни прашања - Page 4 283557
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 4 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот