МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот впечаток

+4
Тото
trpe
zbunet
Александра
8 posters

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Тото Пет Окт 14 2011, 22:46

Јас имав впечаток дека таа во животот нема видено поарен од мене.
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Нед Окт 30 2011, 10:58

Ne' ima dodeka ne' ima, a potoa kako nikogas da ne' nemalo kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Тото Чет Ное 10 2011, 21:22

Сликата на личната карта ретко оди во корист на првиот впечаток. Првиот впечаток - Page 5 151405
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by trpe Пон Ное 28 2011, 11:37

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Дали ќе биде унапредена девојкава?

Пишување by trpe Сре Ное 30 2011, 17:02

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by trpe Чет Дек 01 2011, 11:25

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Сре Јан 11 2012, 14:19

Izbrisi vetuvanja, veruvaj samo na toa sto go drzis vo raka kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Чет Јан 12 2012, 17:23

Tokmu taka kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Чет Јан 12 2012, 20:01

Од далеку изгледа така, но од блиску може да видиш кака kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Сре Јан 25 2012, 19:27

Првиот впечаток - Page 5 400383_10150536935259421_638544420_8602375_1598314286_n

secret...kiss..read...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Сре Јан 25 2012, 20:47

Ja vidov samo Tutankamon, eba kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра Нед Јан 29 2012, 02:39

кога некој ќе ти каже, не верувај што ќе ти кажуваат за мене, значи дека неговиот прв впечаток е дека ти си најсмотан од сите што ги сретнал пред тебе Првиот впечаток - Page 5 113736
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Нед Јан 29 2012, 14:27

“Бакнуваај ме, кога сите ти велат, Немој! kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Кидман Нед Јан 29 2012, 19:25

арно и рече
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Чет Фед 02 2012, 10:55

Кога некој ти се прави смотан,уствари сака да те одмота... kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Сре Фед 22 2012, 13:20

Нема поглупав одговор од соговорник кој ќе ти рече: „ Замини ако не ти се допаѓа“. Затоа замини си од него kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра Чет Мар 08 2012, 00:52

prviot vpecatok e kako prvata ljubov - zaborava nema, Првиот впечаток - Page 5 104553
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Вто Јун 05 2012, 20:46

Razlikata vo vrednosta na lugeto se meri spored toa kako se odnesuvaat so drugite smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Тото Саб Ное 24 2012, 02:03

На првиот училиштен ден , наставничката им ја пратила на сите родители следната порака:

„Ако Вие ветите дека нема да верувате во се што ќе ви кажат децата дека се случува овде во школото, јас ви ветувам дека нема да верувам се што ќе ми кажат децата дека се случува кај вас дома.“ Првиот впечаток - Page 5 539282
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Нед Јан 06 2013, 13:13

Abe prviot najveke go pamtat iako najmalce go bivalo kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Саб Јун 08 2013, 19:05

Првите впечатоци и вторите мисли – најточни.

~Анри Бодриралар ~
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 5 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот