МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот впечаток

+4
Тото
trpe
zbunet
Александра
8 posters

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Чет Ное 18 2010, 23:29

И треба, од толку светла што блештат kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Пет Ное 19 2010, 00:06

Првиот впечаток - Page 4 488440-bigthumbnail
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Пет Ное 19 2010, 00:13

Ете, кој не може да се снајде тука? kez Шо ќе му улично светло?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by keti Пет Ное 19 2010, 17:06

Првиот впечаток - Page 4 104553 Првиот впечаток - Page 4 762431 Првиот впечаток - Page 4 125943
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра Пет Ное 19 2010, 18:35

обожавам први впечатоци.
тие се како светкава шарена фолија.
понекогаш, тоа е најдобриот дел од бомбончето flower


Првиот впечаток - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcRKxdaSdHza0xpcN3TBMSTFoljg5ULeB63EvLaCtL7sxE_JO7RCMQ
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Пет Ное 19 2010, 19:08

Не знам каков прв впечаток оставам,но кога мене нечиј лик кој прв пат го гледам ми се чини познат...и чувствувам чудна поврзаност,знам дека тој човек/жена ќе има некакво влијание во мојот живот... и скоро никогаш не сум се излажала. Првиот впечаток - Page 4 Fairy-12
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Сре Дек 01 2010, 19:11

Првиот впечаток - Page 4 First_10

Првиот впечаток - Page 4 First_11
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Чет Јан 06 2011, 20:45

Првиот впечаток е како кога купуваш обувки : Да се удобни, да одговара цената и сакаш да се квалитетни.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра Пет Јан 07 2011, 18:03

Првиот впечаток од зимското утро ми е дека е се`уште полноќ budenje
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by fragola Нед Јан 09 2011, 11:40

Skoro site seriski ubijci i monstrumi, na prv vpecatok deluvale mirni, tivki i povleceni.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Нед Јан 16 2011, 13:46

И насмевката кон саканата личност се скиселува со текот на времето.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра Нед Јан 16 2011, 13:54

особено кога ќе се видам во огледало и си речам, мила моја, отиде и ти јабана
Првиот впечаток - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQFlGb6-FvzJVT-oNtKjBHOosDJzqpxQntRfh6Cd_WeOyzwSc51Mw
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Нед Мар 06 2011, 03:02

Жена посакува човек кој е забавен, интелигентен и шармантен за потоа да може да го обвинува дека тие особини ги злоупотребува.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Кидман Нед Мар 06 2011, 10:01

Маж сака жена забавна, интелигентна, шармантна за потоа да може да ја обвинува дека тие особини ги злоупотребува jazik
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Нед Мар 06 2011, 10:29

Тие што обвинуваат(без разлика, маж или жена) се незабавни,неинтелигентни и нешармантни. strumfeta
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Кидман Нед Мар 06 2011, 12:32

i tie sto ne sfakjaat sala isto taka strumfeta
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Пет Јун 03 2011, 17:15

За да кажеш дека нечие нешто е добро, треба да го препознаваш, а за да го препознаеш треба да бидеш сличен на него. smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра Пет Јун 03 2011, 19:51

Првиот впечаток - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcTM10en8J196SjvYy6NpxvcJMgqgChRSTcL1mvT5kYgl-CcHpekBg
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Чет Сеп 01 2011, 13:25

‎"Daj mi!" kako toa grubo zvuci. " Ajde be, sto cekas?!", e ova e veke i bezobrazno kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Пет Сеп 02 2011, 00:08

Лојалноста не се исплаќа,безобразлукот скоро секогаш
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Кидман Пон Сеп 05 2011, 13:34

Ма дај Хоти не заебавај, не си во право. На крај секогаш се почитуваат вистинските вредности.
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Пон Сеп 05 2011, 14:09

На крај,да...со сите почести.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Вто Сеп 27 2011, 19:13

Ne se srami da bides onoj koj ne si, koga si go baraat kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Кидман Саб Окт 01 2011, 08:07

Некои луѓе си прават филм во главата и толку се соживуваат во него, што се убедени дека е така навистинаеве на пример Јас Првиот впечаток - Page 4 695411
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Пет Окт 14 2011, 13:47

Кон кого животот многу немал милост, не се надевај многу дека од него ќе ја добиеш smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 4 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот