МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот впечаток

+4
Тото
trpe
zbunet
Александра
8 posters

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Саб Сеп 04 2010, 17:06

Баш сега зборевме со колешките каде треба прво да се гледа kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 17:19

I ? Првиот впечаток - Page 3 695411
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by ?????? Саб Сеп 04 2010, 17:27

најчесто оставам прв впечаток на кретен, па вториот впечаток пробувам да го попрам ама не секогаш е успешно.
hot nurse i ceka

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Саб Сеп 04 2010, 17:46

Па во очи и меѓу нозе...и да слушаш што збори,ако е глуп на прв впечаток,глуп е kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Саб Сеп 04 2010, 18:09

И најважното да има нешто,некоја искра во очи што ќе те привлече flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 19:23

Naocari so magnet - vredi da se pomisli na ovoj izum ili bar da se upotrebi vi reklama
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Саб Сеп 04 2010, 19:55

Тие што носат наочари,си бараат некој исто таков за да кога ќе се бакнуваат да си кажат:-Живели! kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 19:58

Вежбам бакнеж преку очи Првиот впечаток - Page 3 1605 , а обично реакцијата е „ Срам да ти е “
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by ?????? Саб Сеп 04 2010, 20:00

zbunet напиша:Вежбам бакнеж преку очи Првиот впечаток - Page 3 1605 , а обично реакцијата е „ Срам да ти е “
paga smea kez paga smea paga smea
тоа е обично ама има и ретки случаи каде што може и двете страни да профитираат kez

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 20:19

Ako im se pogodi pogledot Првиот впечаток - Page 3 1605 Првиот впечаток - Page 3 1605
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Кидман Саб Сеп 04 2010, 21:05

hot nurse напиша:Тие што носат наочари,си бараат некој исто таков за да кога ќе се бакнуваат да си кажат:-Живели! kez

а мор си ги вадам очилата кога се бакнуваме Првиот впечаток - Page 3 83386

(оти инаку ќе ми ги измрси) Првиот впечаток - Page 3 344908
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Саб Сеп 04 2010, 23:08

zbunet напиша:Ako im se pogodi pogledot Првиот впечаток - Page 3 1605 Првиот впечаток - Page 3 1605
Најважно е да се погоди погледот(во исто време)А не,те видов,ти не ме виде,ти ме виде,јас појма сум немала...и отишол возот kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра Нед Сеп 05 2010, 00:12

кога ќе ме стаписа со првиот впечаток, тој секогаш вели дека не е така како што изгледа lol!
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by keti Нед Сеп 05 2010, 13:12

А тие што носат леќи имаа голема предност, зошто имаа и поголем избор... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by keti Нед Сеп 05 2010, 13:15

Ова беше реплика на коментарот на hot nurse:
"Тие што носат наочари,си бараат некој исто таков за да кога ќе се бакнуваат да си кажат:-Живели! "
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Пон Сеп 06 2010, 09:55

И јас и маж ми носиме и наочари и леќи,па кога како... kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра Вто Сеп 07 2010, 14:32

утрово изгледаше како да е за долги ракави,ама се излажав Првиот впечаток - Page 3 36_1_411
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Скок

Пишување by trpe Сре Сеп 08 2010, 14:48

Првиот впечаток е дека девојката се подготвува за скок во вода...


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Пон Окт 04 2010, 12:16

Интелигенцијата повеќе не се мери со коефициент, туку со евра.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Чет Окт 07 2010, 14:10

Size may not matter. But at the end of the day, the longest gets the most bush. Првиот впечаток - Page 3 ?ui=2&ik=6f45d73227&view=att&th=127e8cadd1806640&attid=0.1&disp=inline&realattid=0
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра Пет Окт 08 2010, 00:02

се срамам кога ќе откријам дека нечии постапки погрешно сум ги проценила Првиот впечаток - Page 3 891450
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Саб Окт 16 2010, 23:17

Знам дека ова веќе сум го кажал, но работам каде ме лажат и сакал - неќел, стекнав претчувство кој ме лаже. За жал повеќето лажат и тие кои се љубезни имаат некоја корист иначе не би биле такви.
Често не им дозволувам да се зближат со мене затоа што бре смрдат на покварено.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра Нед Окт 17 2010, 01:57

за оние кои најдолго сум ги сакала, при првите средби сум си велела: „со овој? бог да чува... нема шанси!“Првиот впечаток - Page 3 104553
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet Чет Ное 18 2010, 22:55

На жените цело време им се вклучени долгите светла за да ја заслепат околината со која се разминуваат.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse Чет Ное 18 2010, 23:20

Не збори така kezЌе чујат ,,оние,,ќе исклучат улични светла!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Првиот впечаток - Page 3 Empty Re: Првиот впечаток

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот