МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

+7
alisa
the nurse
zbunet
Тото
Кидман
Александра
trpe
11 posters

Страна 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман Сре Aвг 25 2010, 15:16

Џони Штулич за сва времена

прашање? нема прашање - за инает
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe Сре Aвг 25 2010, 15:33

Уф, ама си строга ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 770493 Ај ма одљути се ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 539282 Малку сме спори со одговотите и тоа е се ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 125943 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 125943 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 125943

Ај сега тури едно питањце ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 104553
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман Сре Aвг 25 2010, 16:02

Трпе беееееееееее........................ ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 125943 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 301497

прашање: дали се согласувате со мене дека Трпе е гребатор најгребаторски на цел на свет?
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe Чет Aвг 26 2010, 01:49

Нема врска, јас не сум таков, нели ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 539282 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 539282 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 539282 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 125943

Гледаш дека никој не се согласува со тебе (добро е што повеќето се на одмор) ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 84441


Дали сте го слушнале новиот албум на Ѓорѓе Балашевиќ?
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман Пет Aвг 27 2010, 15:21

само две три песни, целиот не

Добар е?
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe Саб Aвг 28 2010, 17:32

Не сите, ама тие што ги слушнав ми се допаднаа. Верувам дека и останатите се добри, како и секогаш !


Што правите кога не правите ништо?
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман Саб Aвг 28 2010, 18:06

- купуваме пица за ручек ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 104553

се спремивте ли психички за новата учебна факинг година?
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман Вто Aвг 31 2010, 09:15

Каде е Кети????
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet Вто Aвг 31 2010, 10:48

Na odmor ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Dodoca10 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Bbqpou10 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Pirogu11 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Chamea10


ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Cartec10 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Bungie10 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Hamacp10 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Sexe2010 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Party210 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Etesol10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман Вто Aвг 31 2010, 10:57

на одмор, а? ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Sexe2010
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Вто Aвг 31 2010, 11:12

Заслужен одмор! flower А тоа за новата учебна година,јас кога учев едвај чекав да почне школото,а сега страв ме фаќа zbunet. Дали и кај вас е така?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Кое животно се крие на сликата?

Пишување by trpe Пон Сеп 06 2010, 09:12

Јас не одам на школо, а тој што оди нека му ја мисли со вакво школство ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 770493


Кое животно се крие на сликата?


На прв поглед ќе помислите дека е лав. Но, тука се крие уште едно животно. Одговорот ќе го видите малку подолу ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 151405

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 20100806lav

.

.

.

.

.

.

.

Уште малку подолу ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 151405
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
Само уште малку ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 539282

.

.

.

.

.

.

.

.
Ако се изморивте може малку пауза.

.

.

.

.

.

.

.

Еве сега ќе биде одговорот!
Дали сте нестрпливи ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 497844 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 539282

.

.

.

.
.


.

.

.

.

.

.ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 125943

.

.

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 539282 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 539282 ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 539282
.

.

.

. ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 396122

.

.

.

. ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 125943

.

.

.

.

.

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 20100806ververica

Дали видовте кое животно се крие во лавот?


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Пон Сеп 06 2010, 23:04

Pa,normalno glusecot.Zasto inace bi cekal lavicata da mu ulovi nesto,ako vo dusa ne e gluvce bi si ulovil samiot.Abe ima rabota,kral e ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 301497 Inace sakav da ve prasam site:-Kade ste jadele najubavi mekici?(Jas na ,,Straza,,) ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 539282
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet Пон Сеп 06 2010, 23:07

Кај баба у Соње ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by keti Вто Сеп 07 2010, 08:53

Најубавите мекици ги правеше баба ми, а потоа и мајка ми го научи рецептот, па јас од неа и сега е следна и ќерка ми...
Само не знам дали знаете дека во моето родно место мекиците имаат и друго име - „Пишии“ и малку се поголеми, а мене ми личат на НЛО.... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe Вто Сеп 07 2010, 17:40

- Што ќе се случи ако фрлиш зелен камен во Црвно море?
- Ќе се намокри.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe Вто Сеп 07 2010, 18:02

Зошто петелот кога кукурика стои на една нога?

Па ако ја крене и другата ќе падне!!!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe Вто Сеп 07 2010, 18:03

Како се вика банкомат на Унгарски?
- СЕ-РЕ-КЕШ.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe Вто Сеп 07 2010, 18:03

Што е разлика меѓу педагог и педофил?
- За разлика од педагогот, педофилот навистина ги сака децата.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe Пет Сеп 17 2010, 19:17

Што е полошо од слон во фабрика за стакло?
- Еж во фабрика за кондоми.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe Пет Сеп 17 2010, 21:04

Зошто Влав гледа порнич премотувајќи ја лентата наназад?
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Пет Сеп 17 2010, 21:07

iznenad Да не ја потроши!? zbunet
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe Пет Сеп 17 2010, 21:08

- Зашто најголем кејф му е да види како курвата ги враќа парите ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 301497
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Пет Сеп 17 2010, 21:12

seti se Е да,Влав на тоа би се палел,а не на ,,дејствието,, paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Кој е младиот актер?

Пишување by trpe Сре Сеп 22 2010, 14:56

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 6 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот