МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

+7
alisa
the nurse
zbunet
Тото
Кидман
Александра
trpe
11 posters

Страна 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Сре Јун 02 2010, 22:59

Se sto ne cini!odgovor predhodno do Zbunet:-Mi doslo da grabnam,ama nemav kaj da begam.-Dali bi daruvale organ?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 23:15

Ako imam visak, zosto da ne ?

Koj broj nosis ? ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 601181
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Сре Јун 02 2010, 23:22

36-cevli,36-38-obleka.A vie?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман Нед Јун 06 2010, 23:40

38 чевли, 38-40 облека
- Каде е Трпе?
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Нед Јун 06 2010, 23:49

Tuka bese, ti cestitase vnuka.A kako ce se vika ,ako smee da se znae?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман Пон Јун 07 2010, 00:21

jas vikam Sofija, ama nikoj ne me ...2 posto
- oti boze? ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 497844
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet Пон Јун 07 2010, 00:25

Кажи чедо, шо те мачи ?

Колкав процент сакаш ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман Вто Јун 08 2010, 09:32

пола тањир мекици!

- дали погоре има две прашања или така ми се чини? дали нашиот админ е офф? ко че отичи кучи празних џепова?
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet Вто Јун 08 2010, 13:46

nema koj da me skara...lalala

Dali nekogo imas iznervirano ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман Вто Јун 08 2010, 17:17

никогаш, никого, јас сум мила, добра, нежна, паметна, стабилна, урамнотежена...
- дали некогаш имаш јадено ќотек од жена?
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet Сре Јун 09 2010, 09:14

Стално ме тепа.

За колку време се заљуби последниот пат и му даде?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Сре Јун 09 2010, 09:43

Pa, za nekoe vreme.A vie?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe Сре Јун 09 2010, 16:00

Јас сакав одма да и дадам,ама таа не сакаше ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 09

Дали подарувате или добивате цвеќе само за 8-ми Март или и во други пригоди и без некоја особена причина?
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Тото Сре Јун 09 2010, 16:49

Ако се смета кактусот за цвеќе, досега сум добил едно од сестра ми (Дека требало да почнам да учам и јас да се грижам за некого, пих ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 1010 А кој и го шета тоа прлето мало 2 пати во месецот?)

Дали си алергичен/чна на нешто?
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Чет Јун 10 2010, 11:12

Да,на глупост.А вие?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман Пет Јун 11 2010, 00:44

- на влакна кои ѕиркаат од нос.

Дали се радувате дека се распуштивме? ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 705781
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Пон Јун 14 2010, 22:29

Многу!!! surfac Сви марш на базен!!! -Дали и вас ве нервираат овие ненормални со трубиве на фудбалот? crven
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet Пон Јун 14 2010, 23:47

Im pcuev majka oti bea deca bas do mene so tova trubite.

Ako te cesa na nezgodno mesto pred javnost, kako se cesas ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Вто Јун 15 2010, 00:49

Nikako,trpam pa jas sum dama! -Utre vo isto vreme,na isto mesto? trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet Вто Јун 15 2010, 00:54

Па ќе има промени кои се случуваат на секои два дена.

Што прво ти поминува низ мислите кога ќе видиш некој што ти се допаѓа ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Вто Јун 15 2010, 01:00

Ne znam,treba da vidam nekoj sto mi se dopaga.Pa ce pokazam! -A tebe vo sto ti e sega pametot? trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet Вто Јун 15 2010, 01:04

Во сладолед кој го јадеме со Трпе и жена му и ќе ги бркам да си одат дома.

За што се фаќаш прво наутро кога ќе станеш ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Тото Вто Јун 15 2010, 11:22

За алармот на мобилниот да го исклучам.

Што правиш ако доцна дознаеш дека немаш доволно тоалетна? ajde be
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet Вто Јун 15 2010, 11:30

Идам ко пингвин до шпајзот ( врата до врата се ) и се фаќам за весник и ја одбирам страната каде се збори на нашиве политичари.

Што ти иде згодна сваќа/сват ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман Вто Јун 15 2010, 14:58

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 301497
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 4 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот