МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Типови на карактери

+4
Кидман
trpe
zbunet
Александра
8 posters

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Пет Ное 12 2010, 11:01

Типови на карактери - Page 5 79941
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман Пет Ное 12 2010, 12:18

lol!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман Пет Ное 12 2010, 12:24

покрај еден куп маани, и ова е карактеристично за мене
- моите пријателства се трајни
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by keti Пет Ное 12 2010, 13:17

Filozof
Kako da ga prepoznate

Oženjen je, ima dete, i to ne krije. Brak mu je dosadio, ali mu na pamet ne pada da se razvede. Odnos s njim karakteriše mešavina romantike, strasti i pritužbi na ženu. I na internetu glumi „ranjenog orla” koji bi sve na svetu dao da pronađe ženu svog života. Ubrzo će vas ubediti da ste baš vi ta koju toliko traži.
Čim shvati da vas je osvojio, nestaće u vidu lastinog repa.

Типови на карактери - Page 5 Mann_am_computer
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Сре Дек 01 2010, 20:38

Жена со карактер прва бара.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse Сре Дек 01 2010, 21:06

Бара,бара ...па у бара. kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Сре Дек 01 2010, 21:18

Кој чука ќе му отворат, кој бара ќе добие kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse Сре Дек 01 2010, 21:39

Кроткото јагне од две мајки цица kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Нед Дек 12 2010, 17:51

Тешко е да се препознае каков карактер има, дури може и никогаш да не го препознаеш.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse Нед Дек 12 2010, 18:16

hot nurse напиша:Кроткото јагне од две мајки цица kez
Вчера еден пациент( што сменил 6 жени)ми вели:
-Знаеш сестро, кроткото јагне од 9 мајки цица! iznenad
-Ај,не претерувај!-му враќам.
-Што,да не ме фатеше болеста ќе терав до 9!

Нема врска,важно не смее сите smeenje
Добро е што постојат и такви.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Александра Нед Дек 12 2010, 18:21

море, пази сега да не помине од мајки на сестри kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse Нед Дек 12 2010, 18:25

smeenje Ааа,не.Од нас само affraid
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Чет Дек 23 2010, 02:14

Порно ѕвездите немале среќа веднаш да се усреќат и затоа мораат да бидат упорни да си ја најдат својата вистинска љубов.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse Саб Јан 01 2011, 19:46

Многумина излегле од село,но од некои селото никако.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Сре Фед 02 2011, 17:54

Лав со истапени заби личи само на лав
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse Вто Фед 08 2011, 23:31

Постојат два типа на луѓе.
Големи и мали.
Малите ги исмеваат големите и им завидуваат.(Кога ќе ги сретнат им се додворуваат).
Големите тоа немаат потреба да го прават,затоа се ГОЛЕМИ.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by keti Сре Фед 09 2011, 00:34

Можеби постојат неколку типа на карактери, но во суштина сите луѓе се исти...Настојуваат да ја одржат рамнотежата меѓу доброто и лошото што е скриено во нив... Типови на карактери - Page 5 125943
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Сре Фед 09 2011, 01:18

Добриот го онадуваат, лошиот онади. kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse Сре Фед 09 2011, 15:04

zbunet напиша:Добриот го онадуваат, лошиот онади. kez
Аха...жените се добри,мажите лоши kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Нед Фед 20 2011, 22:00

Ако на жената и’ кажеш “Не!“ исто како да си на родео. Можеш слободно да вклучиш штоперица да видиш колку ќе издржиш.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман Нед Фед 20 2011, 23:01

zbunet напиша:Ако на жената и’ кажеш “Не!“ исто како да си на родео. Можеш слободно да вклучиш штоперица да видиш колку ќе издржиш.
ne e tocno Типови на карактери - Page 5 538444

mozes slobodno da i kazes NE, ako si vo pravo!
sekako, tuka morame da go zememe vo predvid faktot deka toa e mnogu retko,
no sepak, ne treba da se gubi nadez Типови на карактери - Page 5 751804
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Чет Мар 10 2011, 16:13

Најзачестен тип на карактер кај нас, посебно е изразен во управувачките структури е вртач на глава на друга страна од каде би требало ода превземе нешто. Оваа земја не е сиромашна колку што има мрзливи и себични на власт.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse Чет Мар 10 2011, 16:46

...мрзливи и себични на власт.
Точно.Но,мнозинството работници се исто мрзливи и себични.
И ако тој што е на одговорна функција работи многу, се чудат:
-Па,ти си шефица зошто работиш?Биди госпоѓа! iznenad
Додека е така,ќе ни биде како што е ...и полошо.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Чет Мар 10 2011, 17:16

е да, во право си tazen
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse Чет Мар 10 2011, 23:19

fala
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 5 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот