МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Типови на карактери

+4
Кидман
trpe
zbunet
Александра
8 posters

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Чет Сеп 02 2010, 11:34

Постојат и самоумни карактери, само тие знаат и никој друг ништо не знае.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by alisa Саб Сеп 04 2010, 08:43

Типови на карактери - Page 4 76172507
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Александра Саб Сеп 04 2010, 10:37

paga smea lol!
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse Саб Сеп 04 2010, 11:02

Чашата и треба да биде скршена! trepka paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман Саб Сеп 04 2010, 12:48

јас мислам дека е грда Типови на карактери - Page 4 301497
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 12:50

Ја не можам да ...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман Саб Сеп 04 2010, 12:51

демек 18 години имаш Типови на карактери - Page 4 301497
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 13:30

Ако не ме гледа, не може никој да ја забележи разликата Типови на карактери - Page 4 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Нед Сеп 12 2010, 15:20

Себе се обидуваме да се разбереме на најнесреќниот начин. Секој од оние со кои се познаваме ќе ни’ каже по некој збор за нас, потоа од тие фрагменти се ствара лепеза од туѓи мислења од која сакаме да створиме слика за самите нас т.е. како не’ гледаат другите и нормално безуспешно се обидуваме во неа да се пронајдеме.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse Нед Сеп 12 2010, 15:50

zbunet напиша:Себе се обидуваме да се разбереме на најнесреќниот начин. Секој од оние со кои се познаваме ќе ни’ каже по некој збор за нас, потоа од тие фрагменти се ствара лепеза од туѓи мислења од која сакаме да створиме слика за самите нас т.е. како не’ гледаат другите и нормално безуспешно се обидуваме во неа да се пронајдеме.
Како не,себеси убаво си се разбирам.А што мислат другите... tarumba Се пронаоѓаме успешно во сликата на оние кои навистина не сакаат(па барем по една таква личност имаме...) guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Пон Сеп 27 2010, 11:22

Што е ароганција ? Најобична параноја. Паранојата не е толку манија на гонење колку што е илузија на величина, значи нарцисоидност. А што е нарцисоидност ? Најобична потисната хомосексуалност.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Александра Пон Сеп 27 2010, 17:07

аха, значи арогантните се педери Типови на карактери - Page 4 301497
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Пон Сеп 27 2010, 18:08

Некој читал книга на клупа и некој полицаец му пришол прашувајќи го што чита :
- Абе логика
- Е што е тоа логика ?
- Имаш аквариум ?
- Имам.
- Штом имаш аквариум значи ги сакаш животните, тоа значи дека ги сакаш и луѓето, а тоа значи дека го сакаш жените и дека не си педер.
Отишол полицаецов во станица и фатил да ја разлистува книгата. Командирот го прашал каква е таа книга :
- А бе логика
- Е што е тоа логика ?
- Имаш аквариум ?
- Немам
- Епа тоа значи дека си педер
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse Пон Сеп 27 2010, 18:59

paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by keti Пон Сеп 27 2010, 23:44

alisa напиша:Типови на карактери - Page 4 76172507

Во оваа табела на типови на карактер недостасува што мисли музичарот....

Музичарот мисли дека чашата со вода може да произведи хармонична музика, а доказ за тоа е и следното видеа....Уживајте backa

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Вто Окт 05 2010, 20:43

Карактер е кога инсистира на предигра
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Александра Пет Окт 08 2010, 03:11

карактер: ноќна птица (був)
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Сре Ное 10 2010, 19:41

Навалите народе! Распродажба на ефтини карактери! Ако знаеш и јазик, прави се енглез и ќе го купиш и за едно сокче!
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман Сре Ное 10 2010, 20:22

zbunet напиша:Навалите народе! Распродажба на ефтини карактери! Ако знаеш и јазик, прави се енглез и ќе го купиш и за едно сокче!


чиста Типови на карактери - Page 4 944621
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse Сре Ное 10 2010, 20:24

Најнов тип(измутиран)КАРАКТЕР: БЕЗ КАРАКТЕР affraid Оди до врвот како полжавот во приказната(со лигавење)БЉАК!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Чет Ное 11 2010, 12:04

Што се прави овој паметен? Значи нечија паметност е загрозена.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse Чет Ное 11 2010, 12:42

,,Паметност,, kezОној што е навистина паметен,не се чувствува од никого загрозен.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Чет Ное 11 2010, 12:52

Баш така Типови на карактери - Page 4 125943 Паметната она
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by ?????? Чет Ное 11 2010, 22:34

Непредвидлив. Некогаш и самата себе си се изненадувам.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by keti Пет Ное 12 2010, 10:21

Zbunjen, ali sladak

Ovaj tip muškarca je uvek zbunjen. Njemu je potrebna konstantna nega. Najčešće deluje unezvereno, kao da je pao s Marsa. Uvek negde žuri i odaje utisak zauzetog čoveka, a u stvari ni sam ne zna gde žuri. Najbolje se oseća kad stoji mirno i kad posmatra šta se dešava oko njega. Često nije u stanju da se uhvati u koštac sa životnim problemima jer se uvek spetlja. Nerado istražuje realan svet jer mu to deluje suviše opasno.
Kako ga otkriti: Šeprtlju možete lako da otkrijete. On uvek zakači nešto u hodu, a i stalno priča da je jako zauzet, ali ne deluje kao da ide bilo kuda.
Kakve žene voli: Smotanko traži stabilne žene, koje su uravnotežene, ali i vatrene.
Ovaj muškarac najčešće izabere ženu koja je potpuna suprotnost od njega, ženu koja je dovoljno pronicljiva da prepozna njegovu suštinu. Najbolje se oseća u dugim vezama jer ne voli promene.

Типови на карактери - Page 4 Man2
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери - Page 4 Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот