МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пред и потоа

+5
Тото
fragola
Александра
trpe
zbunet
9 posters

Страна 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Пред и потоа Empty Секојдневни проблеми

Пишување by zbunet Саб Сеп 05 2009, 12:50

Дали дозволувате секојдневните проблеми да ви влијаат на квалитетот на сексот ?


MySpace Graphics


Последната промена е направена од spiderman на Пон Окт 19 2009, 15:04. Мислењето е променето 1 пати
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Пред и потоа

Пишување by zbunet Саб Сеп 05 2009, 12:52

Што имате во брак, а немавте пред брак и обратно ?

Toilet Aimer

Powered by: MySpace Games


Последната промена е направена од spiderman на Пон Окт 19 2009, 11:23. Мислењето е променето 3 пати.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Саб Сеп 05 2009, 13:02

vo brak....hm....od zenska gledna tocka ,neli ,e sto ke mora da se grizis za maliot na svekrva ti :не заебаај:

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Саб Сеп 05 2009, 19:30

Епа зависи сеа, ја се трудам да не влијаат, ама понекогаш монотонијата на ударите автоматски ги насочува мислите кон броење пари...тап...тап...тап..., или пак кон тоа дали машината допрала (таптаптаптаптаптап). :bball:

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Нед Сеп 06 2009, 01:05

Epa arno koga imas sto da brois :хаха:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Нед Сеп 06 2009, 05:59

...i jas brojam...ama kolku pati... :oops: ...btw ne dozvoluvam sekojdnevnite problemi da mi vlijaat na kvalitetot na seksualniot zhivot...koga vodam ljubov apsolutno se prepushtam i mislam samo na ona shto go chuvstvuvam vo momentot, se predavam i uzhivam u ubavinite...mmmm, uh-uh... :огномет:

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Нед Сеп 06 2009, 14:47

ako e zesko i e otvoren prozor i zatvoram usta vo odredeni momenti :хаха:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Нед Сеп 06 2009, 15:33

zbunet напиша:Дали дозволувате секојдневните проблеми да ви влијаат на квалитетот на сексот ?

a neПред и потоа 68.....edinstveno sto dozvoluvm e celosno da se prepustam na....momentot :перверзна:

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Нед Сеп 06 2009, 15:46

Ако кажат на вести нешто важно
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Вто Сеп 08 2009, 12:35

Gracia напиша:
zbunet напиша:Дали дозволувате секојдневните проблеми да ви влијаат на квалитетот на сексот ?

a neПред и потоа 68.....edinstveno sto dozvoluvm e celosno da se prepustam na....momentot Пред и потоа 494241
ne bi trebalo vo takov moment da mislime na drugo osven na cuvstvata i da se prepustime eden na drug Пред и потоа Icon_surprised ili eden vrz drug Пред и потоа Icon_lol

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Вто Сеп 08 2009, 21:13

Ako nema plata ondak nema ni seks
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Чет Сеп 10 2009, 04:41

hahahhahaha

ja sum voglavnom paspolozen, materijalnata strana ne igra uloga vo mojot seksualen zivo premnogu...

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Чет Сеп 10 2009, 08:40

Обично расправаме за проблемите брзо после тоа за да ми излезе на нос оти знае дека претходно не би ја сослушал
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Чет Сеп 10 2009, 12:16

Во брак имаш маж/жена,а пред тоа не Пред и потоа Icon_biggrin

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Чет Сеп 10 2009, 22:58

Во брак можеш да се опуштиш и да ја слушаш жената колку ти е драго, наместо да се оптеретуваш додека се противиш на родителите
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Пет Сеп 11 2009, 21:19

во брак имаш секогаш за пеглање, а пред тоа не
Пред и потоа Icon_geek

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Саб Сеп 12 2009, 09:30

Во брак редовно си испеглан
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Саб Сеп 12 2009, 09:41

Пред брак сите проблеми се засебни / Во брак сите ти се сведени на еден Пред и потоа 357977

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Саб Сеп 12 2009, 09:42

Koga ke svati deka mnogu ja sakas, pocnuva da pravi problemi Пред и потоа 825276
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Саб Сеп 12 2009, 10:36

Sega ke me kara moderatorot Пред и потоа 825276
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Саб Сеп 12 2009, 10:54

охо хоооо сега ке видиш ти Пред и потоа 825276


царство без дежурни виновници јееее Пред и потоа 357977

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Саб Сеп 12 2009, 11:11

проблеми си се проблеми,сексот си е секс.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Саб Сеп 12 2009, 13:12

Seksot e nacin na neverbalna komunikacija koja ja dopolnuva verbalnata koga doaga do tocka na vrienje
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Пон Сеп 14 2009, 16:13

пред бракот други трчаат околу тебе ако си болна
после ти трчаш по сите, па биле болни или не

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Сре Сеп 16 2009, 16:49

Pred brak imas pravo da se sprotistavis
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот