МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пред и потоа

+5
Тото
fragola
Александра
trpe
zbunet
9 posters

Страна 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Нед Јун 26 2011, 09:58

Мажот треба да помага по дома, на пример додека таа е во кујна и готви тој може да и’ го забибери kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Александра Нед Jул 03 2011, 13:25

некои влегуваат во брак поради о/безбеден секс, некои за да станат домаќин(к)и Пред и потоа - Page 10 652823
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Вто Jул 12 2011, 17:15

Ako zensko saka da testira masko pred da se zemat neka bide domazet nekoja godina i ako ne izbega znaci toj e vistinskiot za nea kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Александра Пон Jул 18 2011, 15:08

edna od najubavite iluzii e veruvanjeto deka potoa ke ti bide isto tolku ili uste poubavo od pred.
site taka si zamisluvaat, a na nekoi duri i im se ostvaruva. Пред и потоа - Page 10 212480
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by keti Пет Jул 22 2011, 11:15

...На некои дури и им се остварува... kez guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Сре Jул 27 2011, 12:48

Imam papuci so " Z " kako Zoro i vladeam so mnogu domasni vestini kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Сре Jул 27 2011, 12:48

Predbracna sostojba e kako nova kondura, a brakot ke kaze kolku e kvalitetna kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by the nurse Сре Jул 27 2011, 17:11

zbunet напиша:Imam papuci so " Z " kako Zoro i vladeam so mnogu domasni vestini kez
I prestilka...? kez Пред и потоа - Page 10 SxyChef2
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Чет Jул 28 2011, 00:42

kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by the nurse Чет Jул 28 2011, 18:43

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Пет Jул 29 2011, 15:19

Која мажот не си го сака, значи мајка и’ го одбрала kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Тото Саб Jул 30 2011, 15:50

Татко ми има едни другари Трајче и Митре. И двајцата (тројцата сосе стариот мој :) се среќно оженети, да се сита здрави и живи.
Митре скоро никогаш не ја спомнува жена му кога доаѓа на пиво, спорт и политика. Трајче од уста не ја вади, моја Мара, моја Мара, Мара вака, Мара онака, Мара ме прати, Мара ме чека .... Оток, човече!
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Чет Сеп 01 2011, 13:22

Popametniot popusta i taka se zemaat kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by the nurse Нед Сеп 11 2011, 17:33

Megju pred i potoa...e SVADBATA smesko

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by trpe Пет Сеп 16 2011, 12:58

– Драги, кога ќе се земеме, ќе ги делам со тебе сите грижи и проблеми!

– Но, мила, јас немам никакви грижи и проблеми...

– Реков „кога ќе се земеме“!!!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Пет Сеп 16 2011, 13:06

smeenje paga smea
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман Пет Сеп 16 2011, 13:23

trpe напиша:– Драги, кога ќе се земеме, ќе ги делам со тебе сите грижи и проблеми!

– Но, мила, јас немам никакви грижи и проблеми...

– Реков „кога ќе се земеме“!!!


ете гледаш? Пред и потоа - Page 10 301497
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман Пет Сеп 16 2011, 13:24

јас и маж ми кај да е ќе се остаиме заради една када
абе....абе..... абе пишку мајчину
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Пет Сеп 16 2011, 13:26

Epa ako nema mesto bar za dvajca vo kadata po tolku praenje kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман Пет Сеп 16 2011, 13:29

ма какво место какви двајца, јас ти кажувам, без када на крај ќе останеме
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман Пет Сеп 16 2011, 13:31

абе тврдоглав е....- нејќи да послуша кој е попаметен


(т.е. јас Пред и потоа - Page 10 104553)
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Чет Сеп 29 2011, 13:15

Strasta sluzi za da te navlece na odgovornost smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман Вто Окт 11 2011, 20:58

Денес цел празничен ден отепав во вадење зимска и прибирање летна гардероба
пред - го работев пута еден
потоа - пута четири
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Нед Окт 16 2011, 09:36

Според некои најнови измени во кривичниот законик - Крчење во сон, прдење и смрдливи чорапи ќе биле вброени во семејно насилство kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Александра Нед Окт 16 2011, 10:33

па, крајно време беше да се исправи неправдата Пред и потоа - Page 10 296950
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 10 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот