МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пред и потоа

+5
Тото
fragola
Александра
trpe
zbunet
9 posters

Страна 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Прво нешто

Пишување by zbunet Саб Сеп 26 2009, 17:31

Што прво прават младоженецот и невестата откако ќе заврши свадбата ?


Последната промена е направена од zbunet на Пет Окт 02 2009, 23:25. Мислењето е променето 2 пати.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by trpe Вто Сеп 29 2009, 23:37

Бројат пари Пред и потоа - Page 2 170978
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by trpe Вто Сеп 29 2009, 23:38

А потоа не знаеме!? Пред и потоа - Page 2 142808
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Вто Сеп 29 2009, 23:49

Пред и потоа - Page 2 17167 a sabajle " Lele sto napraviv"
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Саб Окт 03 2009, 17:11

zbunet напиша:Пред и потоа - Page 2 17167 a sabajle " Lele sto napraviv"


sto ? Пред и потоа - Page 2 638372 zar ja otrovi uste prvata nok ? Пред и потоа - Page 2 829724

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Саб Окт 03 2009, 17:14

zbunet напиша:Што имате во брак, а немавте пред брак и обратно ?hmmmm, pa valjda vo brak ke imam svaler sto sega go nemam Пред и потоа - Page 2 638372

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Нед Окт 04 2009, 15:38

ke mu bide zet od zena Пред и потоа - Page 2 825276
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Пон Окт 05 2009, 10:22

zbunet напиша:Дали дозволувате секојдневните проблеми да ви влијаат на квалитетот на сексот ?


da da, sekako deka dozvoluvam, posebno ako stanuva zbor za politicki problemi


eve sega na primer , dodeka ne vlezeme vo EU, nema da imam sex Пред и потоа - Page 2 959228

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Александра Пон Окт 05 2009, 11:02

се борат со 20 квадрата свили и тантели за да ја распакуваат невестата
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Пон Окт 05 2009, 11:15

Паметна идеја. Во знак на протест никој да немаме секс додека не влеземе во ЕУ !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Пон Окт 05 2009, 11:21

Мене многу ми се спиеше, ама обврска си е обврска.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Александра Саб Окт 10 2009, 23:22

фрлаат паричка кој на која страна ќе спие. писмо лево - глава десно :намигнува:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Нед Окт 11 2009, 02:07

заклучуваат дека имало и падобранци на свадбата
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Монотонија у семејството

Пишување by ?????? Пон Окт 12 2009, 22:48

Постои ли ?

и дали токму поради неа седнувате на интернет или идете надвор од дома за да разбиете монотонија?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Александра Вто Окт 13 2009, 12:28

Монотонија у семејството се јавува ако си херметички затворен во него. Ако не на себе, тогаш ќе им станеш здодевен на другите дома. Ќе застоиш како непроветрена соба.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Вто Окт 13 2009, 14:36

Samo so zboruvanje bezobrazni raboti oti zensko ne znae na da drugo da se nasmee
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by fragola Пон Окт 19 2009, 19:52

Burma !
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Тото Пон Окт 19 2009, 23:28

Јас коа ги гледум вија мојте дома, се си викум, да бех на нијно место, немше да ја зеам ни неа ни него. Значи, пугодани са един за друг ;-)
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by trpe Чет Окт 22 2009, 21:32

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Нед Окт 25 2009, 00:18

И шо направи дечково ? Баш си беше фин. Пред и потоа - Page 2 791554 . Ма на оваа се нешто и’ фали.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Александра Нед Окт 25 2009, 13:25

полициски час :не заебаај:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Пон Окт 26 2009, 20:51

- мамо кога си доаѓаш од работа?
- за еден час, миличка
- а мамо, за еден краток или долг час?

(срце мајкино - е па пред тоа ги немаше овие слатки смешки)

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Чет Окт 29 2009, 21:40

Izrazena sloboda i sloboda opisana vo izrazi
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Чет Окт 29 2009, 21:42

Ni ja ne nikogas ne bi se fatil so mene da bev zensko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by trpe Вто Ное 03 2009, 11:55

Пред и потоа - Page 2 29962
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 2 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот