МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

„Како си?“

+4
Кидман
zbunet
keti
Александра
8 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

„Како си?“ Empty „Како си?“

Пишување by Александра Нед Jул 24 2011, 00:33

* Одлично, но не е страшно, веќе ми поминува.

* Пливам, не се давам - како мува во супа.

* Подобро одошто заслужувам.

* Да бев подобро не ќе можев да се поднесам.

* Да бев рипка, ќе се викав Златка.

* Па, имам малку гасови ... Упс! ... Извини. „Како си?“ 297862
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by keti Нед Jул 24 2011, 00:37

Мило ми е што се чувствуваш одлично...јас би рекла дека леташ исто како и другите...и...чувството е прекрасно нели... trepka guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by Александра Нед Jул 24 2011, 10:34

keti напиша:Мило ми е што се чувствуваш одлично...јас би рекла дека леташ исто како и другите...и...чувството е прекрасно нели... „Како си?“ 539282 „Како си?“ 125943 „Како си?“ 396122


„Како си?“ 538444
Мила Кети, ти така ли ја разбра темава „Како си?“ 301497 ? Сигурно ти се виде прилично патетична, демек далас2но нема кој да ја праша како е, па еве сама си се прашува и си одговара. Благодарам на моралната поддршка во надминувањето на „стравот од летање“ „Како си?“ 438648

А како си ти? „Како си?“ 125943
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by keti Нед Jул 24 2011, 16:13

kez Малку да се насмееме, не е на одмет... kez
Јас сум добро и еве сега заминувам за мојот роден град...редно е и таму да појдам за време на одморот...Поздрав и се гледаме на форумот после неколку дена... backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by zbunet Сре Jул 27 2011, 12:44

Koga eden go prasav kako moze da cuva dalmatinec vo stan, a doma ima i semejstvo, toj mi odgovori: " Kako da ne go cuvam, koga ke si dojdam doma samo toj mi se raduva!!" kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by Тото Сре Jул 27 2011, 14:42

Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty „Како си?“

Пишување by Александра Сре Aвг 03 2011, 00:34

како коска што Џеки ја закопал во задниот двор
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by keti Вто Aвг 16 2011, 12:59

Далас ајде рашири си ги крилата за да летниш... backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by Александра Вто Aвг 16 2011, 15:39

немој, кети, жити се`, не претерувај со еротика „Како си?“ 301497
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by keti Вто Aвг 16 2011, 16:23

paga smea guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by keti Сре Aвг 17 2011, 08:27

Денес сум многу среќна и супер расположена...и ви посакувам прекрасен ден и на сите вас... backa
„Како си?“ 02
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by keti Сре Aвг 17 2011, 12:18

Па, не мора веднаш да ми ја свртите наопаку работата ако речам дека сум супер расположена...Остајте ме барем една минутка да уживам во таквото расоположение... kez guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by zbunet Сре Aвг 17 2011, 16:29

Ја сум ко такво во онакво kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by zbunet Сре Aвг 17 2011, 16:45

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by keti Сре Aвг 17 2011, 20:30

Ајде не туку се фали, гледам дека уште се држиш...се уште не си паднал од кревет... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by Кидман Нед Aвг 28 2011, 22:09

Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by keti Пон Aвг 29 2011, 07:48

I LOVE PRILEP...I LOVE PRILEP...I LOVE PRILEP... kez backa backa backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by Кидман Вто Сеп 06 2011, 01:21

ај ај ај.... еден и пол дошол, во 8 сабајле ми иде молерот „Како си?“ 396736
ај со здравје
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by zbunet Вто Сеп 06 2011, 01:22

Moz e nekoj zgoden i moz ke se zemete kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by Кидман Вто Сеп 06 2011, 01:24

па зошто да не, баш ми даде добра идеја
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by Кидман Вто Сеп 06 2011, 01:25

п.с. може и за кум да те викниме
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by zbunet Вто Сеп 06 2011, 01:27

Tezok sum na idenje po svadbi, dosadno mi e kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by Тото Чет Сеп 15 2011, 13:10

Среќен како кошаркар „Како си?“ 620745 „Како си?“ 269495 „Како си?“ 196669
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by zbunet Саб Окт 08 2011, 18:59

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by zbunet Чет Окт 13 2011, 10:56

Купив безжичен маус и не работи. Е затоа не го поднесувам тој виртуелен секс. Абе кабел си е кабел lut
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ Empty Re: „Како си?“

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот