МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИМАШ КОМЕНТАР???

+4
Александра
trpe
zbunet
Кидман
8 posters

Страна 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Сре Јан 06 2010, 14:30

ИМАШ КОМЕНТАР??? 951938 ЧИСТО ДА НЕМА ЗАБУНИ

ИМАШ КОМЕНТАР??? Funstruction_0028-500x338
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Чет Јан 07 2010, 12:37

Dva uma- ista cel
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Чет Јан 07 2010, 12:42

- ТИ САМО РАБОТИ СИ ТАМУ НАПРЕД, ИЧ НЕ СЕ СЕКИРАЈ ШТО ПРАВАМ ЈАС ВАМУ НАЗАД, ОХОХООО....

ИМАШ КОМЕНТАР??? Safety_At_Work_0118-500x347
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Чет Јан 07 2010, 12:50

I za dvajcata polni race rabota
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Чет Јан 07 2010, 12:59

Olku dolgi noze postuem

ИМАШ КОМЕНТАР??? Shortest+man+vs+longest-legged+woman4
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Чет Јан 07 2010, 15:00

- Мали, чешни ми го коленцево!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Пет Јан 08 2010, 13:59

ИМАШ КОМЕНТАР??? URL%5D
Може да го погалам мачето?

ИМАШ КОМЕНТАР??? Funny01

ИМАШ КОМЕНТАР??? A%3EИМАШ КОМЕНТАР??? 2ofunny01j

ИМАШ КОМЕНТАР??? URL%5D
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Пет Јан 08 2010, 22:05

ЈАС СИ САКАМ СЛАМЕНА КОЛИБА
И ВО НЕА СРЕЌНО ДА СПИИИИ-ЈАМ!

ИМАШ КОМЕНТАР??? Funstruction_01775
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Пет Јан 08 2010, 22:07

trpe напиша:ИМАШ КОМЕНТАР??? URL%5D
Може да го погалам мачето?

ИМАШ КОМЕНТАР??? Funny01

ИМАШ КОМЕНТАР??? A%3EИМАШ КОМЕНТАР??? 2ofunny01j

ИМАШ КОМЕНТАР??? URL%5D

ТРПЕ, НЕ ТИ Е СТРАВ ОД МАЧИШТЕНО?
БАТКА, ДЕЛУВА ОПАСНО - ВНИМАВАЈ!!!

Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Пет Јан 08 2010, 22:18

- ако за газот, ама мобилниот да не е скршен (а нов ми беше ИМАШ КОМЕНТАР??? 771106 )
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Нед Јан 10 2010, 18:48

Аааа.... Изгледа никој нема коментар, сите останале без текст


ИМАШ КОМЕНТАР??? Monkeylovesladiesbablon
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Пон Јан 11 2010, 21:47

Хммм...Не ми текнува, колку ми кажаа да седам во солариумот? Пет минути? Петнаесет? Се ми се чини дека кажаа педесет!


ИМАШ КОМЕНТАР??? Tandisasters12
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Вто Јан 12 2010, 21:47

не бе, така изгледа дека му е бела кошулата
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Вто Јан 12 2010, 22:03

Добро е што барем девојкава има црн фустан, па не изгледа така страшно


ИМАШ КОМЕНТАР??? 90339951
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Пон Јан 18 2010, 23:22

Business hours ИМАШ КОМЕНТАР??? 869992


ИМАШ КОМЕНТАР??? Funstruction_0238-500x238
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Пон Јан 18 2010, 23:24

ТРПЕ, ШО ВИКАШ ЗА ДЕКОРАЦИЈАВА

ИМАШ КОМЕНТАР??? Funstruction_02311-500x413
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Вто Јан 19 2010, 11:16

Супер е, мора да ставам две три во дворот за декорација, а можеби и да насадам некој корен домати, па кога ќе дојдат гости:Ајде повелете, повелете, каснете си од салтата од нашиот двор е, природно ѓубре користевме, нема ништо вештачко... ИМАШ КОМЕНТАР??? 869992
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Вто Јан 19 2010, 18:09

бљак, бљак.... ИМАШ КОМЕНТАР??? 869992 не си салам ИМАШ КОМЕНТАР??? 869992
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Пет Јан 22 2010, 20:26

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Пет Фед 05 2010, 17:02

ИМАШ КОМЕНТАР??? Cantgetaride

Зошто никој не ми застанува ИМАШ КОМЕНТАР??? 7
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Пет Фед 05 2010, 19:34

ОТИ НЕ СИ ИСЧЕШЛАН БЕ БАТКА!!!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Пон Фед 08 2010, 14:10

Е, ОВДЕ ЦАРОТ ОДИ ПЕШКИ

ИМАШ КОМЕНТАР??? Funstruction_0369-386x500
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Пон Фед 08 2010, 14:12

Исто смрдат, немај гајле ИМАШ КОМЕНТАР??? 806431
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Пон Фед 08 2010, 14:22

(Ќути да не те чуе царот!!! )

- Да живее царооооттт!!! Неговите не смрдаааатттт!!!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Пон Фед 08 2010, 14:29

ИМАШ КОМЕНТАР??? Toiletteoeur
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот