МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

„Како си?“

+4
Кидман
zbunet
keti
Александра
8 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by Кидман Вто Окт 18 2011, 10:24

ајде Боже поможи, ме викнаа кај педагогот во училиште „Како си?“ - Page 2 422466
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by the nurse Вто Окт 18 2011, 14:09

grip vredna histericna
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by Кидман Пет Окт 28 2011, 21:35

„Како си?“ - Page 2 Att00001tb

“Lele...


kakvo je vreme došlo...


ne platiš struju – dođu, pa iseku...ne platiš telefon – dođu, pa iseku...ne platiš vodu – dođu, pa iseku...


pravo da vam kažem, živ sam se isprepadao...nisam platio alimentaciju...”Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by zbunet Нед Апр 01 2012, 17:46

‎'Gay' на англиски значи - весел, насмеан и расположен.
Дали си геј ?
kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by Тото Пон Ное 19 2012, 20:56

И,Ј,К


Последната промена е направена од Тото на Вто Jул 30 2013, 12:42. Мислењето е променето 1 пати
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by zbunet Нед Дек 16 2012, 14:28

„Како си?“ - Page 2 12605_383390671748229_240156689_n
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by keti Вто Дек 18 2012, 01:17

Фала на прашање! ... Средно жалосно! ... vredna trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by zbunet Сре Мај 01 2013, 10:06

„Како си?“ - Page 2 541402_422776377818880_592921523_n
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by zbunet Сре Мај 01 2013, 20:08

„Како си?“ - Page 2 71453_619821768047840_384232179_n
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by Тото Саб Мај 25 2013, 18:14

„Како си?“ - Page 2 LOVE%20QUOTES%20(39)
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by Тото Вто Jул 09 2013, 22:45

Уште си тука?! iznenad
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by zbunet Сре Jул 10 2013, 20:17

ajde be уште сум тука kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by keti Нед Jул 14 2013, 00:15

Jas sum dobra, a Vie? prskalica
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by Lucifer Нед Jул 14 2013, 16:55

 Добар сум, како да не сум.. Не сум сам ама се чувствувам како да сум.. Го чекам утрешниот ден за после еден ден пауза да бидам со саканата како досега..


Добар сум, одличен, како времево и јас jazik
Lucifer
Lucifer


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by keti Пон Jул 15 2013, 04:00

A kako se ckrta tekstot?zbunet
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by Lucifer Пон Jул 15 2013, 21:03

keti напиша:A kako se ckrta tekstot?zbunet

 Има едно иконче S во алатникот над полето за пишување, тоа е Strike. Или за да е појасно види ја сликава подолу:
„Како си?“ - Page 2 Vi-rnqRqU
Се надевам дека ти помогнав guska
Lucifer
Lucifer


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by keti Чет Jул 18 2013, 00:07

Fala ... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by Тото Нед Jул 21 2013, 01:00

   A?

„Како си?“ - Page 2 Z Упс! Извини peace
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by keti Пон Jул 22 2013, 22:44

Izgleda si bil na pivo fest vo Prilep! ... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by trpe Пет Сеп 20 2013, 13:28

„Како си?“ - Page 2 Kako-i10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

„Како си?“ - Page 2 Empty Re: „Како си?“

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот