МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Незгодни прашања

+5
Кидман
fragola
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пет Jул 02 2010, 14:54

Ни мене не ми даваат, и ја ќе им се скарам.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Jул 02 2010, 15:10

Баш ми е гајле ако ме озборуваат, викаат дека „Позади добар коњ прашина се крева“ Незгодни прашања - Page 6 695411
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото Сре Jул 07 2010, 03:05

А ти мали, што бараш тука?

plezenje
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Пет Jул 09 2010, 02:34

МАЛИ Тото son
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Jул 16 2010, 10:30

Зборот има 4 букви, кога ќе извадите една ќе останат 5. Кој е тој збор???
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото Пет Jул 16 2010, 12:17

(Ахилова) пета - а = 5


Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Jул 16 2010, 12:39

Незгодни прашања - Page 6 944621 Незгодни прашања - Page 6 620745
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Jул 16 2010, 15:48

Кој лик се крие на сликата?

Незгодни прашања - Page 6 20100713kojenaslikata
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пон Jул 19 2010, 19:55

Никој не сака да одговори Незгодни прашања - Page 6 497844

- Џон Ленон е на сликата !


А што прават наркомани на Facebook?- Се боцкаат! Незгодни прашања - Page 6 104553
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман Пон Jул 19 2010, 23:08

хахахахахах, јас сакав да речам некоја баба со наочарчиња... Незгодни прашања - Page 6 301497
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман Пон Jул 19 2010, 23:12

сакате незгодни прашања?
еве ви незгодни прашања:

-Мамо, јас тебе многу сакам да те гушкам, а ти мене?
- и јас тебе мамиче сакам да те гушкам
- И батко сакам да го гушкам, а ти?
- И јас сакам и батко да го гушкам
- и тато сакам да го гушкам, а ти?
- и јас мамиче, и јас
- и баба сакам да ја гушкам, а ти?
- ... ... ... ...
- мамо, мамо, а ти баба сакаш да ја гушкаш???
- хммм... овај... хммм... мамиче, сакаш сокче да ти донесе мама?
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Вто Jул 20 2010, 01:28

paga smea
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Вто Jул 20 2010, 02:36

Кидман напиша:сакате незгодни прашања?
еве ви незгодни прашања:

-Мамо, јас тебе многу сакам да те гушкам, а ти мене?
- и јас тебе мамиче сакам да те гушкам
- И батко сакам да го гушкам, а ти?
- И јас сакам и батко да го гушкам
- и тато сакам да го гушкам, а ти?
- и јас мамиче, и јас
- и баба сакам да ја гушкам, а ти?
- ... ... ... ...
- мамо, мамо, а ти баба сакаш да ја гушкаш???
- хммм... овај... хммм... мамиче, сакаш сокче да ти донесе мама?

Незгодни прашања - Page 6 Emot6210 Е ова било навистина незгодно прашање, но Кидман јуначки издржа Незгодни прашања - Page 6 301497
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото Вто Jул 20 2010, 12:03

Кој го збуби Збубет ? zbunet
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Вто Jул 20 2010, 12:06

Who killed who? iznenad
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Чет Jул 22 2010, 10:24

Како се вика абортус на шпански?
- Adios embrios.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото Нед Jул 25 2010, 15:35

Дали сите што ги нема отидоа на летување заедно или поединечно?
Незгодни прашања - Page 6 Hamacp10
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Нед Jул 25 2010, 16:54

Ако ги мрзи да пишуваат, може ќе добиеме по една ваква разгледница

Незгодни прашања - Page 6 76424970
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Саб Jул 31 2010, 09:25

Незгодни прашања - Page 6 13400614
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Саб Jул 31 2010, 12:38

Незгодни прашања - Page 6 Jfa2415l
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Нед Aвг 15 2010, 00:37

Ако ја ставам сликава во потписот кај мојот аватар, ќе ве нервира?

Незгодни прашања - Page 6 Matriks
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пон Aвг 16 2010, 13:46

Дали знаете зошто се помалку има секс во државната администрација???

Затоа што скоро сите се во роднински врски! Незгодни прашања - Page 6 Image12
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман Пон Aвг 16 2010, 14:43

Trpe, molim te ne stavaj ja slikata uuuuuuu.... me izmori
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Зошто морето е солено?

Пишување by trpe Вто Aвг 17 2010, 15:22

Навистина и јас не сум знаел, ама денес дознав зошто морето е солено. Вие знаете? Сакате да ви кажам ?

Еве вака:

Незгодни прашања - Page 6 20100817kit

Плавиот кит за време на ејакуацијата произведува 1800 литри сперма од кои што само 10 посто се внесуваат во неговата партнерка. Останатите 1620 литри се распространуваат низ морето...

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Вто Aвг 17 2010, 15:48

paga smea Браво,Трпе само ме интересира од каде знаеш дека ејакулатот на китовите е солен... iznenad
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 6 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот