МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Незгодни прашања

+5
Кидман
fragola
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пон Мај 10 2010, 21:47

Незгодни прашања - Page 5 700376
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пон Мај 10 2010, 22:00

Трачот е едниствен начин дознаеш нешто за некого што не би ти го кажал иако најчесто не е вистина.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Вто Мај 18 2010, 13:17

Што е тоа ништо?


- Тоа е кога Босанецот размислува, а Црногорецот работи.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Сре Мај 19 2010, 22:25

Me interesira koj e ovde alfa mazjakot?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Сре Мај 19 2010, 22:44

Тука има само алфа женки
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Чет Мај 20 2010, 00:57

Незгодни прашања - Page 5 571849 Eve go se javi!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Мај 21 2010, 17:36

zbunet напиша:Замисли можеш на секого во сон да му влезеш, дали тоа ќе го злоупотребиш ?


Нема вреска, кој, јас, не, не, само малку да се пошегуваме, да разбиеме монотонија Незгодни прашања - Page 5 695411
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Побарувачка

Пишување by zbunet Пет Јун 04 2010, 19:09

Што се’ до сега ти имаат побарано да дадеш ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Пет Јун 04 2010, 21:44

Koj kako. Незгодни прашања - Page 5 125943 , Незгодни прашања - Page 5 396122 , Незгодни прашања - Page 5 1605 , Незгодни прашања - Page 5 691996 , Незгодни прашања - Page 5 314998, Незгодни прашања - Page 5 991183, Незгодни прашања - Page 5 435953 , Незгодни прашања - Page 5 456995 Незгодни прашања - Page 5 44162 , Незгодни прашања - Page 5 716430 , Незгодни прашања - Page 5 870270 X2,
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман Вто Јун 08 2010, 10:29

уште на бебево име му немаат дадено.... ова денешнава младина, више....
ами, им викам, ако не ви текнува како, еве на теткава крстете го.
Арно им велам???
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман Сре Јун 16 2010, 18:52

јас имам побарувачка за Трпе
стварно оти ни се скара човеков???????
Трпе, ми те волимоооооо, врати се Трпе, не дај се Инес.... исправи се Делфина... Македонија мооооже..... три пара за стотка...
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Нед Јун 20 2010, 16:08

Кидман напиша:јас имам побарувачка за Трпе
стварно оти ни се скара човеков???????
Трпе, ми те волимоооооо, врати се Трпе, не дај се Инес.... исправи се Делфина... Македонија мооооже..... три пара за стотка...


Па кога не давате сладолед Незгодни прашања - Page 5 Emot1112
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Вто Јун 22 2010, 01:01

Кидман напиша:за да бидеш лукав, требало да јадеш ЛУК
а за да бидеш мудар???? Незгодни прашања - Page 5 951938


Сега го видов прашањево. Не наседнувајте ,ова е трик прашање. Сака да кажете „да јадеш муда“ ама не е тоа одговорот. Мојот одговор е мудро да молчиш Незгодни прашања - Page 5 695411
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Вто Јун 22 2010, 01:05

AKo jades praz kakov ke bides ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Вто Јун 22 2010, 01:08

Незгодни прашања - Page 5 42-15879799
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Вто Јун 22 2010, 01:09

Некаде прочитав дека празот бил афродизијак
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Вто Јун 22 2010, 01:10

Sum slusnal deka koj jade praz ke stane praznoglav i ke lici na gaz
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Вто Јун 22 2010, 22:10

Што е иронија?
- Да си атеист, а да се викаш Богољуб.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Вто Јун 22 2010, 22:16

smeenje Trpe is back!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Вто Јун 29 2010, 21:15

Dali sami si go barame gjavolot ili toj ne naoga nas? affraid
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Вто Јун 29 2010, 22:16

Па обично ми викаат да не си го барам ѓаволот, а не знам како, бидејќи јас никогаш не го барам, ама затоа тој секогаш мене ме наоѓа! Незгодни прашања - Page 5 Caheso10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пет Jул 02 2010, 12:56

Zamisluvam kako se klonirala pet - sest pati i taka oni mi dogaat site zaedno. Garant ke uzivam Незгодни прашања - Page 5 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Пет Jул 02 2010, 13:09

Odi,be nema da mozes da izdrzis Незгодни прашања - Page 5 104553
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пет Jул 02 2010, 13:22

Kaj site e istata finta Незгодни прашања - Page 5 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пет Jул 02 2010, 14:51

Те трачаат, значи постоиш.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 5 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот