МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Јас, Филозоф

+7
Кидман
kazablanka
trpe
Тото
fragola
zbunet
Александра
11 posters

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Јас, Филозоф Empty Јас, Филозоф

Пишување by Александра Вто Сеп 08 2009, 11:37

Еволуцијата е бавна работа

Јас, Филозоф Monkib
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet Вто Сеп 08 2009, 21:05

Јас, Филозоф 3692EDD1-A20E-41BB-AE3F-0605409D8BC7
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet Чет Сеп 10 2009, 08:34

Јас, Филозоф _EvolutionOfMan
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet Вто Сеп 15 2009, 09:54

Јас, Филозоф Image-2380

Јас, Филозоф Dress
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by ?????? Пет Окт 02 2009, 17:26

тоа дека се' тече, се' се менува е жива глупост
некои работи никогаш не се менуваат

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by fragola Пет Окт 02 2009, 21:08

Jas ja menuvam perspektivata na gledanje Јас, Филозоф 38631
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by fragola Пон Окт 05 2009, 21:51

Една од моите теории е дека знаењето постои во нас,а во текот на животот ние се присетуваме асоцирани од ситуации и околности Јас, Филозоф 133737
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet Вто Окт 06 2009, 12:14

Sigurno vo minatite zivoti dokolku sum gi imal sum bil nekoj rob, sluga itn. So ke mi e na takvo iskustvo da se prisekavam. Јас, Филозоф 825276
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by ?????? Вто Окт 06 2009, 21:29

fragola напиша:Една од моите теории е дека знаењето постои во нас,а во текот на животот ние се присетуваме асоцирани од ситуации и околности Јас, Филозоф 133737


уф мори ти умнице Јас, Филозоф 194153

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet Вто Окт 06 2009, 21:51

Blaze si mu na toj sto ke si bide nejzin
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by ?????? Вто Окт 06 2009, 22:06

ГОЛЕМА ДА РАСТЕ, ДА И' ДАДЕ ГОСПОД ЕДНО МОМЧЕ, НА ГАЗОТ СО ЅВОНЧЕ

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet Вто Окт 06 2009, 22:29

I bez rogovi Јас, Филозоф 825276
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by fragola Чет Окт 08 2009, 17:25

Јас, Филозоф 825276 vie ste mi inspiracija Јас, Филозоф 194153 Јас, Филозоф 194153 Јас, Филозоф 194153
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet Пет Окт 09 2009, 19:09

Јас, Филозоф 429349 ...ептен
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by Тото Саб Окт 31 2009, 00:19

Јас не сум многу по филозофијата.

Викни ме ако треба некого да истепаме :мир: :ептен хаха:
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by fragola Саб Окт 31 2009, 12:36

Јас, Филозоф Elephanttelephone Vo minatoto lugjeto povekje gi cenele prirodnite bogatstva.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet Саб Ное 07 2009, 12:48

Na pauza najcesto se filozofira dodeka od usta mu letaat troski od sendvicot koga objasnuva i "nenamerno " gi pluka drugite
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet Пон Ное 09 2009, 23:06

Kolku poveke znaes poveke vredis, ama poveke i patis
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by trpe Саб Ное 14 2009, 11:21

Танц- вертикални фрустрации на хоризонталните желби.

Џемпер-парче облека кое детето мора да го носи кога на мајката и е ладно

Брак- заедница на двајца луѓе кои решаваат заеднички проблеми, кои не би ги имале доколку не би биле заедно
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by trpe Саб Ное 14 2009, 13:16

Е да, и после се чудиме зошто децата не можат да не разберат Јас, Филозоф 806431
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by Александра Чет Ное 19 2009, 17:21

имам супер меморија: не се сеќавам кога последен пат заборавив нешто
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by Тото Чет Ное 19 2009, 17:36

Работата се исплатува коа ќе има фирмата пари,

а легачењето се исплатува веднаш. :поспан:
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by trpe Пет Ное 20 2009, 01:01

Пушењето ја скратува цигарата Јас, Филозоф 487785
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by Александра Пет Ное 20 2009, 01:22

trpe напиша:Пушењето ја скратува цигарата Јас, Филозоф 487785

:гушка: Taka, be Trpe :кез: :мир:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet Пет Ное 20 2009, 01:25

ne se pusi na tvda podloga
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот