МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Јас, Филозоф

+7
Кидман
kazablanka
trpe
Тото
fragola
zbunet
Александра
11 posters

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Јас, Филозоф - Page 7 Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by Тото Вто Jул 09 2013, 22:44

ветар и магла прво било метеорологија, а потоа станало филозофија
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф - Page 7 Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet Сре Jул 10 2013, 20:16

Ко што Бил и Ладен kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф - Page 7 Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by keti Нед Jул 14 2013, 01:21

Кога станав ко нив тие станаа добри! kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф - Page 7 Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by Lucifer Нед Jул 14 2013, 16:58

Лошотилукот е маска на добрината, а пак добрината, добрината е маска на мудроста и интелексот. kez
Lucifer
Lucifer


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф - Page 7 Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by keti Пон Jул 15 2013, 03:59

Jas sum filozofot, ne' arhitektot na svetot! trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф - Page 7 Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by Тото Вто Aвг 20 2013, 23:24

Зошто лепилото не се залепува за внатрешноста на тубата ? 
Јас, Филозоф - Page 7 Helmiteks
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф - Page 7 Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by keti Сре Aвг 17 2016, 16:23

ПО
DIFOL
-
КАКО КАЈ
ЕДЕН
ТАКА И КАЈ
СИТЕ!



Последната промена е направена од keti на Вто Aвг 30 2016, 19:41. Мислењето е променето 1 пати
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф - Page 7 Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by keti Вто Aвг 30 2016, 19:41

Позади успешен 
МАЖ
стои успешна
ЖЕНА,
а
позади успешна 
ЖЕНА
стои успешна
СРОДНА ДУША!
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф - Page 7 Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by keti Сре Aвг 31 2016, 23:17

ДВЕ ГОВЕДА
ФЕЈС ТО ФЕЈС
-
RED BULL
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Јас, Филозоф - Page 7 Empty Re: Јас, Филозоф

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот