МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

+7
trpe
Тото
kazablanka
Кидман
fragola
Александра
zbunet
11 posters

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман Сре Јун 02 2010, 02:04

какви пет минути, доволни ми се пет секунди
- јас му викам, извини, а тој ме гушнува

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 435953
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 20:34

Моите 5 минути ги замислувам качен на нешто што досега ми изгледало недосттижно
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola Сре Јун 02 2010, 21:58

So mnogu iznenadeni faci okolu mene.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 22:04

Gola ke setas ? Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 79941
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola Сре Јун 02 2010, 22:21

aha... Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 301497 i plus, ke viknam novinari za da ima povekje iznenadeni...
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Нед Јун 13 2010, 12:41

Само пет минути ми требаат да засакам или одсакам некого
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра Нед Јун 13 2010, 13:02

zbunet

а може да се случи по Х-ти пат да засакаш некого што си отсакал Х-1 пати? vrtacka
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Нед Јун 13 2010, 14:48

Jas koga sakam,sakam.A koga ce otsakam nema vise zasakuenje trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Саб Јун 19 2010, 23:19

Додека другите живеат , јас живуркам,САКАМ барем пет минути да живеам!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Саб Јун 19 2010, 23:36

Пет минути гол да трчам низ ливада без никој да ме види
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Саб Јун 19 2010, 23:40

Ej,kolku sum down,pa me Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 301497
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Сре Јун 30 2010, 12:27

Со шприцер на маса и со ѕверот трескаме зелени филозофии, а жениве се кикотат и велат : „ Вие не сте нормални !“

Еј, па тоа значи ние сме основачи на новиот правец “ Зелена филозофија ! “ Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 301497
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Сре Јун 30 2010, 12:40

Убаво,убаво,може ли да ви се придружам?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Сре Јун 30 2010, 12:44

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 125943 Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 125943 Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 125943

Ќе те биде, гледам јас. Сега сигурно ќе зајакнеме и нашиот глас силно ќе одекне низ светот соочувајќи го со нови вистини !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Сре Јун 30 2010, 12:47

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 125943
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Вто Jул 06 2010, 19:49

За пет минути можам да си направам проблеми какви не можам ни’ за пет години
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by keti Вто Jул 06 2010, 22:32

Ако е за утеха, подобар си од мене... Јас можам да си направам проблеми и за помалку од пет минути, а постојат некои кои се уште не можам да ги решам...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Тото Сре Jул 07 2010, 02:36

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 419GRS2yShL
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра Сре Jул 07 2010, 12:21

а бе, детска работа paga smea

(пази Тото да не го ангелосаш внук ти кога ќе ти дојде минутата help )
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Сре Jул 07 2010, 16:08

paga smea Moive decki mi kazuvaat deka ovoj Venom plus nekoj Carnage zaedno,pak nemaat sansa, Spajdi gi perdasi bez problem!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра Чет Jул 08 2010, 00:05

денес во 14.00 сакав да можам да го вратам времето. еден час наназад ќе ми беше доволно
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 17:17

Моите пет минути се ко че о’ на дрва
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Нед Jул 18 2010, 18:19

5 min.HEDONIZAM(po izbor)!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман Нед Jул 18 2010, 18:31

Само за Хоти и лепо друштво
Хоти, пуштај ја до даска и јас ја пуштам Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 125943Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Нед Jул 18 2010, 18:42

O.K.Moze, samo nekoj mozebi saka 5min.da jade,da pie ili da odi na drva? paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 3 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот