МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

+7
trpe
Тото
kazablanka
Кидман
fragola
Александра
zbunet
11 posters

Страна 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola Чет Дек 03 2009, 23:16

A ja za 5min da sum elenot na Dedo Mraz i vekje ednas da mu ja dovleckam sankata pred moja kukja,zaso toa elenite sekoja godina na pogresni adresi go nosat Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 375873
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Пет Дек 04 2009, 14:05

Ako imaat nedostatok na eleni prakaat rogonosci
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра Нед Дек 06 2009, 02:51

Ги менувам моите 5 за наши 55
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Нед Дек 06 2009, 20:35

Nikogas ne sum umeel da gi prepoznaam i najcesto gi prepustam na drug
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? Вто Дек 15 2009, 00:32

Ах, како пет минути сон. Да спијам на раат, пет минути...

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Вто Дек 15 2009, 01:03

Otkako ke zazvoni budilnikot nautro, uste pet minuti koga ke pospijam
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? Вто Дек 15 2009, 01:11

zbunet напиша:Otkako ke zazvoni budilnikot nautro, uste pet minuti koga ke pospijam


Кај мене е обратно. Јас го будам будилникот Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 476577

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Сре Дек 16 2009, 22:27

Prvite pet minuti otkako ke stanam si poplakuvam, pa posle frlam ladna voda na lice, se namrstuvam i si velam " Ke zazalite site sto sum stanal vaka rano !" Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Animaux48
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра Саб Дек 19 2009, 00:11

петте минути кога доцнам се „моите пет минути“ Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 951938
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман Пон Дек 21 2009, 23:08

уф, ќе дојдат набрзо - РАСПУУУУСТТ!!!!!

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 211484
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Пон Дек 21 2009, 23:17

Па коа возам точак ми требаат пет минути да ги извадам од коа ќе ми заплеткаат јајцата у ланецот
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by kazablanka Пон Јан 04 2010, 14:37

ЗБУНЕТ, ТВОИТЕ СЛИКИ БЕЗ ЗЖБОРОВИ СЕ ТВОЈА ПРЕПОЗНАТЛИВОСТ ШИРУМ ПАНЕТАВА И ДИЈАСПОРАТА... НЕ МОРАМ ДА ГО БАРАМ НИКОТ ЗА ДА ЗНАМ КОЈ ГИ ПОСТИРА... Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 869992
kazablanka
kazablanka


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман Пон Јан 04 2010, 16:35

пет килограми полесна Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Lol
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Нед Јан 31 2010, 20:33

Pa pet minuti,a moze i podolgo ? Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Affraid
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? Нед Фед 21 2010, 22:30

на пуст остров само јас и my love, далеку од сите кои денес ме изморија
а и секако плаќаме авионски карти, нека биде барем еден ден

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Пет Фед 26 2010, 17:22

So svirnuvanje. I toa jako. Za da slusnam
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola Пон Мар 08 2010, 00:02

Kako Eureka!Koga odednas ke mi svetne koja e smislata na moeto postoenje
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Тото Вто Мар 09 2010, 02:53

Кога сите паметни ќе замолчат и тишината ќе стане непријатна, е тогаш се моите 5 минути.

Сакал не сакал, таа е. Некој мора! Кој ако не јас? Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Emot3
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Саб Апр 24 2010, 22:37

Кога доаѓаат моите пет минути обично ги одложувам, зајачки ми се гледаат.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by trpe Саб Апр 24 2010, 23:51

Да не сакаш цела ноќ, наместо пет минути?
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Нед Мај 30 2010, 18:15

Ako i posle petata minuta odolee na moite molbi, si legnuvam bez vecera vo znak na protest
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Нед Мај 30 2010, 18:36

Mislam deka skoro gi doziveav i sto ti e zensko ,pak ne sum zadovolna!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Нед Мај 30 2010, 18:58

Biznis seks trae pet minuti oti biznismenot ne mora da se trudi da se dokazuva
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Нед Мај 30 2010, 19:11

Kakov ,bre biznis?Kakov seks?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Нед Мај 30 2010, 19:14

Za drugo si zboram, da znam sto me ceka koa ke stanam biznismen
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 2 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот