МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

+7
trpe
Тото
kazablanka
Кидман
fragola
Александра
zbunet
11 posters

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? Саб Сеп 12 2009, 00:43

Секој човек желно ги очекува своите пет минути и сака да ја искористи подадената можност(шанса). Дали мислите дека сте ги искористиле вашите пет минути, дека сте ги пропуштиле или допрва ги очекувате? Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Icon_rolleyes??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Саб Сеп 12 2009, 08:56

Знам дека моите пет минути некогаш се појавиле, но знам и дека закаснив заради тоа што не умеам да го предвидам возниот ред
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? Сре Сеп 16 2009, 20:03

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Funny-cat-picture-cat-singing

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Сре Сеп 16 2009, 20:44

Vaka bea moite pet minuti. Ona si idese taka zamisleno i i' frliv mreza i kap !
U prvo vreme ona vikase Ne ! Ne ! Ama posle ja kandisav do den denesen.

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? A10%20-%20Forest%20Angel
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра Пон Сеп 21 2009, 10:16

gi zamisluvam kako dvaeset i pet godini :хаха: :жена пилот:

vo nekoj sleden zivot
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? Пон Сеп 21 2009, 12:10

јас зборувам, зборувам, а тој пет минути внимателно ме слуша
без да го фатат нервите Како ги замислувате вашите „пет“ минути? 688801

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? Сре Сеп 23 2009, 09:41

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? 1fb9493092
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Сре Сеп 23 2009, 22:04

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Dentist_patient_nightmare
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola Пет Окт 02 2009, 21:31

Hah,ke si kupam motor konecno Како ги замислувате вашите „пет“ минути? 934813
Како ги замислувате вашите „пет“ минути? FunnyHipGranniescl2
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? Саб Окт 03 2009, 17:24

ne mi e jasna temata

za kakvi 5 minuti stanuva zbor ?

pa vlajda vo wc ke gi pominam tie 5 minuti Како ги замислувате вашите „пет“ минути? 61239

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? Сре Окт 28 2009, 01:20

Со Драган Вучиќ

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola Сре Окт 28 2009, 19:37

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Aliens
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Чет Окт 29 2009, 21:17

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Brucelee4
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola Чет Окт 29 2009, 23:18

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Halloween_witch
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Чет Окт 29 2009, 23:53

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? E_Train_late_night
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ???? ?. Чет Окт 29 2009, 23:58

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Istockphoto_8775068-fight-of-sexy-ladies

???? ?.
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Пет Окт 30 2009, 00:24

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? 5+minutes+peace
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola Пет Окт 30 2009, 12:45

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Leaves
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Пет Окт 30 2009, 13:52

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? 2258669040_237b0b0a15
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola Саб Ное 28 2009, 17:41

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? 2n8v9yh
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Нед Ное 29 2009, 22:06

Додека културните ги чекаат петте минути, некултурните си бараат на секои пет минути
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ???? ?. Нед Ное 29 2009, 22:42

fragola напиша:Како ги замислувате вашите „пет“ минути? 2n8v9yh


:хаха:

???? ?.
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Сре Дек 02 2009, 14:21

fragola напиша:Како ги замислувате вашите „пет“ минути? 2n8v9yh
Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Riredelotre
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ???? ?. Сре Дек 02 2009, 23:49

па во моментов баш би сакала да му влепам еден шамар со залет на еден селски сељак морон дебил и манијак умоболен

ама ми рекоа дека не ми било работа да се мешам :лут:

???? ?.
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Чет Дек 03 2009, 20:34

Kako sum Dedo Mraz i za Nova godina im seram vo odzacite na tie sto ne bile umni.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот