МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

+7
trpe
Тото
kazablanka
Кидман
fragola
Александра
zbunet
11 posters

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман Сре Сеп 21 2011, 23:54

па вака:
5кг послаба Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 770493
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Вто Дек 27 2011, 12:17

Povremeno ni' se slucuva bas toa sto ne sakame. Znaci ponekogas ako sakas nesto da ti se sluci ne treba da sakas da ti se sluci smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by trpe Сре Фед 01 2012, 16:48

Да се искачам на пиедесталот Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 695411

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Нед Aвг 26 2012, 20:41

Што има да ги замислувам? Мојот живот може да се опише за пет минути kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Нед Сеп 02 2012, 17:07

опуштено


Последната промена е направена од the nurse на Сре Јан 09 2013, 19:17. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Нед Јан 06 2013, 13:40

Можело да биде и два саата, но во сеќавање нема да биде повеќе од пет минути kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра Пон Апр 29 2013, 23:33

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcTDfwqi4RfKktb5bnoXKAF1wxiCL2tFq8fpk-7gQIGgk6O266fh2Q


Последната промена е направена од Александра на Нед Jул 28 2013, 13:33. Мислењето е променето 2 пати.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Тото Нед Jул 28 2013, 02:52

ne gi zamisluvam , se sekjavam 

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcREphvObXKhs34Pg0xwNzydrUWgyZTfno9Abw7T-4Yq7SaMNgF5
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Нед Jул 28 2013, 16:13

[img]Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 66122_10[/img]
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Тото Саб Aвг 03 2013, 02:05

Замислувам како им простувам на сите што (не)намерно ми згрешиле и им посакувам убав живот backa
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by trpe Сре Aвг 21 2013, 14:08

Конечно започнав да го живеам американскиот сон. Секој ден сум се подебел и подебел smesko
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Сре Aвг 21 2013, 18:39

Важно жена ти те обожава, шо ти е гајле за таму некои каљаштури kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Пет Окт 11 2013, 18:39

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 6 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот