МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

+3
Александра
zbunet
fragola
7 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by ?????? Вто Окт 06 2009, 00:46

јас имамж една неостварена желба - некако ако може да го изгубам нагонот за јадење, а да добијам нагон за вежбање Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? 686748

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Вто Окт 06 2009, 12:05

Ne odete vo Crnogorsko primorje oti ke vidite deka em ne se trudat, em im e dobro i dobivam nagon tamu da ziveam za da gi dezintegriram ostanatite nagoni
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Александра Пет Ное 13 2009, 00:47

ха, доста е еден нагон да изгубиш па да биде катастрофа, не мора сите. замисли го губиш нагонот на `празнење` и се полниш и се дуеш и растеш и на крај експлодираш :огномет:

и летаат на сите страни такви ... бљак
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by ?????? Пон Ное 16 2009, 15:16

ЦЕЛУЛИТОТ Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? 26917

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by fragola Вто Ное 17 2009, 21:11

zamisli go izgubis nagonot za sex Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Affraid kolku natazeni faci mi sozdal okolu sebe Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? 951938
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Пет Ное 27 2009, 10:09

Со нагон Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Animaux51


Без нагон Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Animaux50
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Кидман Пон Јан 04 2010, 16:37

Гостин напиша:јас имамж една неостварена желба - некако ако може да го изгубам нагонот за јадење, а да добијам нагон за вежбање Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? 686748

и опет Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? 186335

п.с. рече Кидман и си грицна чоколатце
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Нед Јан 31 2010, 20:39

Ke staneme mekici
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Пет Апр 30 2010, 20:06

Кога наеднаш би ги изгубиле нагоните тоа значи дека некои облечени во бело си сецкаат и си играат со нашите органи додека меѓу себе си расправаат за спортска прогноза.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Александра Саб Мај 01 2010, 14:54

не знам
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Вто Мај 25 2010, 15:43

Нагоните не’ тераат да посакуваме и сурово казнуваат за секоја непослушност.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by trpe Пон Мај 31 2010, 12:52

Би се стопиле како сладолед Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? 44162
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by fragola Вто Јун 01 2010, 00:04

Tugj problem Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Lol
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse Вто Јун 08 2010, 09:33

Bljak,mrazam puding.Ako gi potisnuvame nagonite ce se razbolime psihicki,ako preteruvame so nivno zadovoluvanje ce se razbolime fizicki.Koj ja znae vistinskata merka?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Кидман Вто Јун 08 2010, 09:38

ако, ако, физичката болка помалку боли од психичката Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? 104553
затоа... задоволувај ги, чедо мое
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse Вто Јун 08 2010, 11:32

Ooo,thank you God!


Последната промена е направена од hot nurse на Вто Јун 08 2010, 20:39. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Вто Јун 15 2010, 16:19

Во секојдневна комуникација често мораме да бидеме воздржани како да немаме нагони. Секој излив на чувства се гледа како будалаштина. На повеќето работни места чувствата се забранети. Се декларира некоја роботска професионалност како работна етика, а како бев во можност да гледам од страна кон такви, да споредам некогаш со сега, глетката е одвратна во што се претвараме
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse Вто Јун 15 2010, 16:31

Кај мене на работа за среќа има и премногу изливи на чувства.Знаеме многу да се смееме,да се искараме,а во дружење у кафана и по свадби да не зборам.Можеби дека сме многу жени,релативно млади,важно никогаш не е досадно и глетката воопшто не е одвратна.(За повеќе информации прашај го Ѕверот) densanje
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Вто Јун 15 2010, 16:37

Milo mi e sto ima isklucoci, no jas se motam na mesta kade covekot nema nikakva vrednost, niti mu e dozvoleno da se iskaze na bilo koj nacin sem onoj koj mu e nalozen
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Вто Јун 22 2010, 01:18

Covek bez nagoni lici na takov sto sekogas si ja slusa majka si, a koga ke porasne zena si.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот