МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Провокација

+5
Кидман
Тото
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Нед Мај 30 2010, 19:00

Golemi, sto znaci deka sum toleranten Провокација - Page 2 966742
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by the nurse Нед Мај 30 2010, 19:08

Znaci sto doslo dobrodoslo!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Нед Мај 30 2010, 19:10

ZaПровокација - Page 2 919578 ...nema losa pomija
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by the nurse Нед Мај 30 2010, 19:14

Провокација - Page 2 966742 Eeeee,ne mozam so tebe.....
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Нед Мај 30 2010, 19:16

Da si samo ti sto pati taka Провокација - Page 2 79941
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by the nurse Нед Мај 30 2010, 19:18

Провокација - Page 2 301497 Da ne se povtoruvam,samo ti znaes vaka da me nasmees.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Пет Јун 04 2010, 10:41

Провокација е кога некој почнува да ти го прави тоа што сакаш или не сакаш. Ако не изреагираш на негативна провокација ќе го зголеми притисокот за да си го задоволи садизмот. Ако му возвратиш со одбрамбен садизам, ќе си го задоволи мазохизмот.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Вто Јун 08 2010, 16:04

Провокација ми асоцира на провод - цицка
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by Александра Сре Јун 09 2010, 13:44

Провокација - Page 2 Article-0-026767C900000578-631_468x621
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by Александра Нед Јун 13 2010, 12:29

Шпиц- Кој како љуби: Овој знак е мошне енергичен и најбрзо се приспособува на новонастанатата сексуална ситуација (?!) . Може да изгледа духовито и забавно па благодарение на тоа лесно освојува и одведува во кревет. Кај С...от не постои не сакам и не можам (бре-бре-бре!) , тој може се` ако е понесен од чувствата и страстите.

mastika
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Нед Јун 13 2010, 12:31

Провокација - Page 2 Affraid Провокација - Page 2 829437 Провокација - Page 2 358284 Провокација - Page 2 601181 Провокација - Page 2 48158
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by Александра Нед Јун 13 2010, 13:05

koj seti se
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Нед Јун 20 2010, 23:13

Постои пријатна провокација - женска нога. И непријатна - машка нога.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by Кидман Нед Јун 20 2010, 23:25

Провокација - Page 2 301497 ahahahahahah.... vo forma si vecerva

Провокација - Page 2 125943
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Чет Jул 01 2010, 12:01

Ако те запознае добро ќе знае и како да те испровоцира за да го направиш тоа што сака да го направиш.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by the nurse Чет Jул 01 2010, 12:24

Ти онака општо збориш,нели? Провокација - Page 2 539282
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Чет Jул 01 2010, 12:26

Da de, generalno Провокација - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Чет Jул 08 2010, 14:37

Самиот поим “Жена “ значи провокација. Жената постои за да провоцира. Колку труд вложуваат да бидат забележани од некое машко средство за да си ги исполнат своите намери. Толку се суптилни и упикливи под кожа, само што ја гледаш ти иде да доживееш огразам. Меркаат и наводно пасивно стапуваат во акција, тој ќе мисли дека е фраер, нема ни да знае што го снашло. Ќе биде само обична кукла со конци. Само првиот пат е канет на свадба, а потоа исто како и магарето што го тераат да носи вода, што би барал инаку на свадба ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by the nurse Чет Jул 08 2010, 17:02

Го знаеш ли вицот кога Господ му дал на мажот да живее само 30 години,но овој бил незадоволен,па побарал 25г.од магарето,10 од кучето и на крај 10 од мајмунот.Првите 30 живеел како сака,потоа се оженил па рмбал и го третирале како магаре,па потоа како куче го викале само по потреба и му фрлале храна и на крај сите како мајмун го користеле за мајтап. Провокација - Page 2 104553П.С.Ќе заборавев дека Господ му нагласил-Ќе бидеш господар на сите живи суштесва,освен на едно, жената Провокација - Page 2 539282
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 17:29

Кога бев мал имав ваков чатал Y, со ластик, сега го сакам без ластик.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by keti Чет Jул 29 2010, 16:26

Провокација - Page 2 27869_120434601329939_112397672133632_113936_1598258_n
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Чет Aвг 05 2010, 17:11

Жените се’ прават за да испровоцираат, а после се жалат од чести афекти на трети лица.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by the nurse Чет Aвг 05 2010, 17:21

Не провоцираат сите! А вас кога една ќе ви се уврти во глава,се кај неа ви е провокативно! trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Чет Aвг 05 2010, 17:51

Да е само една. Од жена доволно е лакт да види па да се почувствува ипспровоциран. Кој ви е крив кога одишете со сексуална аура ? Секое ваше движење или поглед асоцира на секс Провокација - Page 2 104553 Се’ што ќе направите изгледа секси. До толку сте се увежбале така да обичен човек го прогонувате и во сништата.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by the nurse Чет Aвг 05 2010, 19:13

Ууууххххх!Колку убаво кажано.Само пази секоја од нас може лично да си го сфати! backaП.С.Само за тоа во сништата сам си го создаваш,не може некоја со сила да ти влезе и да те ,,прогонува,,!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 2 Empty Re: Провокација

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот