МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Провокација

+5
Кидман
Тото
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Чет Aвг 05 2010, 19:39

i te kako moze. Nekomu ako nekoja faka oko e dovolno i e da kaze i "dobro utro" Провокација - Page 3 104553 ...ma ni toa ne mora, za posle da cuvstvuva progonet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by the nurse Чет Aвг 05 2010, 20:49

Па,твоето око фаќа...а таа појма нема trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Пет Aвг 06 2010, 00:23

Па тако некако му доџе Провокација - Page 3 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Чет Aвг 19 2010, 20:43

Со ништо не можеш до толку да испровоцираш некого колку со тоа ако имаш свое мислење.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by Александра Вто Aвг 24 2010, 14:02

некој провокацијата ја сфаќа како стимулација, а некој како навреда
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Вто Aвг 24 2010, 14:12

Zavisi kade stimulira Провокација - Page 3 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by Александра Вто Aвг 24 2010, 14:16

хехе...
Провокација - Page 3 Tickle%2Bme
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Вто Aвг 24 2010, 14:21

Провокација - Page 3 301497 Провокација - Page 3 79941
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by Александра Вто Aвг 24 2010, 14:29

леле affraid ова ти е смешно?
колку секунди можеш да издржиш ваква провокација? strav
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Вто Aвг 24 2010, 14:30

Постојат особи кои нон-стоп вака ме мачат Провокација - Page 3 301497
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by Александра Вто Aвг 24 2010, 14:43

kez gal
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 12:53

Со самоволие и ароганција се обидува да прикрие недостаток на интелигенција
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Нед Сеп 05 2010, 16:29

Ништо не вади толку од такт колку кога некој ти ги вади зборовите од контекст
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by the nurse Чет Сеп 09 2010, 16:13

Навредите од оние кои не ме познаваат,јас си ги сметам за комплименти flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Пет Сеп 24 2010, 00:09

Како настанува недоразбирање ? Кога тој ненамерно ќе го погреши местото до каде можат да одат, а таа ќе помисли дека е намерно.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by the nurse Пет Сеп 24 2010, 00:14

affraidПа таа обично е свесна што прави,а тој не баш...затоа испаѓа така trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Пет Сеп 24 2010, 00:28

Обична ненамерност Провокација - Page 3 539282
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by Александра Пет Сеп 24 2010, 01:06

кога ќе ја однесе во локал каде што обично оди неговата бивша со другарките trepka
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by Александра Сре Сеп 29 2010, 21:50

секоја провокација има цел.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by Кидман Саб Окт 02 2010, 09:07

Ocuvaj me od mudrosti koja ne place,
filozofije koja se ne smeje, i velicine
koja se ne klanja pred decom.
Halil Dzubran
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by trpe Пон Окт 04 2010, 19:51

Провокација - Page 3 82526694k
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Сре Окт 13 2010, 15:05

Многумина тежнеат кон легачки работи и се плашат да се задишат, а од друга страна се фалат со маратонски и напорни сексови.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by the nurse Сре Окт 13 2010, 15:14

paga smea Ти за политичарите ли збориш?Викаат дека и за тоа не ги бивало,само тие што се онадат со нив ќе поглумат малце.П.С.Да не ги заборавам олигарсите! Само фалбата им останала.Не знаат жените кај им се акаат. trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Сре Окт 13 2010, 15:15

I ne samo za niv Провокација - Page 3 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by the nurse Сре Окт 13 2010, 15:18

Да, има такви и во обичен народ. smesko Или за некој конкретно сакаш да кажеш? trac
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 3 Empty Re: Провокација

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот