МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Провокација

+5
Кидман
Тото
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Пет Aвг 05 2011, 10:26

Koj e zastiten znak na luzerite? Jaze za besenje kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by trpe Вто Aвг 09 2011, 13:25

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by the nurse Чет Aвг 11 2011, 23:16

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Саб Окт 01 2011, 19:28

И непријателите се неопходни, треба да ги викнеш на свадба кои од како ќе ги нараниш и напоиш, за да има кој да те оговара smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by the nurse Нед Окт 02 2011, 19:52

I na pogreb,za zal. obesen
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Пет Ное 04 2011, 21:43

Ako te primi ladno, poarno izlezi si nadvor, potoplo e kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by zbunet Нед Апр 01 2012, 18:07

Moras da se spustis na negovo nivo za da te razbere zatoa sto nikogas nema da bide na tvoe nivo kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by the nurse Саб Апр 14 2012, 16:36

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by keti Вто Мај 08 2012, 23:59

Ме убедуваат тие таму дека Јас не сум била Јас...А зошто тогаш бараат да им ги остварам желбите?... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by keti Сре Јун 20 2012, 23:30

Прости ми Боже зошто денес направив голем грев!... Времето го поминав
заедно со моите најблиски и најсакани од семејството и не постапив по
твојата воља, т.е. не играв интернет игри и не цртав цртежи...
Но, цртањето го сакам и ќе се потрудам сега да нацртам нешто ...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by keti Сре Јун 20 2012, 23:32

Језик будуќности: Macedonian language!... Кој се' уште не го знае има доволно време до крај на годината... Провокација - Page 6 104553
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by keti Нед Јун 24 2012, 17:03

Изгледа нема веќе збунети и сите се свесни што ни се случува... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by keti Сре Јун 27 2012, 01:33

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty One Direction - What Makes You Beautiful

Пишување by keti Сре Јун 27 2012, 17:43

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by keti Сре Jул 04 2012, 20:45

tigar


Последната промена е направена од keti на Пет Jул 06 2012, 01:02. Мислењето е променето 1 пати
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by trpe Чет Jул 05 2012, 10:12

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by keti Пет Jул 06 2012, 01:04

Зошто ми ги крадете идеите?...Немате ли свои идеи!... А заедно можеме се' и сите ќе бидеме "горе"... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by keti Пет Jул 06 2012, 10:57

Види, види, Алиса ти била Кичевчанка... Он-лајне ја видов!... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by the nurse Сре Сеп 26 2012, 20:33

Ja nisam bio sitni lopov. Ja sam htio cijeli svijet ili ništa.
Čarls Bukovski
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by keti Сре Окт 03 2012, 21:39

Zbuneti mekicari, mnogu retko gi ima na forumot ... Zosto! zbunet
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by keti Сре Окт 03 2012, 21:44

Провокација - Page 6 Scaled.php?server=337&filename=03102012
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by keti Пон Окт 15 2012, 20:02

ТИ НЕ МЕ СЛЕДИШ МЕНЕ, ЈАС НЕ ТЕ СЛЕДАМ ТЕБЕ!... Па тогаш, зошто сме дојдени во овој свет? ...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by Александра Сре Окт 17 2012, 23:40

keti напиша:ТИ НЕ МЕ СЛЕДИШ МЕНЕ, ЈАС НЕ ТЕ СЛЕДАМ ТЕБЕ!... Па тогаш, зошто сме дојдени во овој свет? ...

За да се заокружи бројот на седум милијарди ;)
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by keti Чет Окт 18 2012, 04:11

ЗНАЧИ ЗА ДА ГО ЗБОГАТИМЕ СВЕТОТ СО ПОВЕЌЕ ЦИФРИ... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by Александра Чет Окт 18 2012, 23:55

keti напиша:ЗНАЧИ ЗА ДА ГО ЗБОГАТИМЕ СВЕТОТ СО ПОВЕЌЕ ЦИФРИ... Провокација - Page 6 104553

Bez nas ne bi bil kompleten. Celo e koga ima se:)))
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Провокација - Page 6 Empty Re: Провокација

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот