МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИМАШ КОМЕНТАР???

+4
Александра
trpe
zbunet
Кидман
8 posters

Страна 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Тото Нед Мар 21 2010, 16:17

Значи јас само побетер можам да станам ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Lol
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Чет Апр 01 2010, 21:39

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Александра Пет Мај 14 2010, 21:08

кога сум лута имам сто коментари
кога сум среќна - ниту еден ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Icon_flower
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Александра Пет Мај 14 2010, 21:17

more jas sum bila off-topik ...
pardoniram se ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 151405

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Fail-owned-t-shirt-fail
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Чет Мај 20 2010, 16:00

dalas2no напиша:more jas sum bila off-topik ...
pardoniram se ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 151405

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Fail-owned-t-shirt-fail


Ствара оптичка илузија (може мисли дека е магионичар)
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Чет Мај 20 2010, 17:07

Како почнуваше песната „Криво је море“

Погледај у моје очииии.....

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 16396172
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Вто Мај 25 2010, 20:08

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse Вто Мај 25 2010, 20:21

Е ,да ова скоро го гледав.Баш е добро!Не изгледа наместено:
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Пет Мај 28 2010, 16:01

Што се случува кога ќе заспие чуварот?


ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Tajnatanamuzeite
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Тото Пет Мај 28 2010, 23:06

Секојпат ми се сомнителни уштирканите типови што само седат во некоја бон-тонска поза и се смешкаат и од нив ни лаф ни пиљаф
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Пет Jул 02 2010, 13:04

Музеите се тивки, а никој не може да одолее на тишина, а да не заспие
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Саб Jул 03 2010, 20:14

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 29853_111945398848611_105189182857566_73915_7559617_n

му дошло де.... зорт...
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Саб Jул 03 2010, 20:38

Epa koa se mu se natrtila
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Смајли на небото

Пишување by trpe Вто Jул 06 2010, 17:05Непознат фотограф објавил фотографија од сонце во моментот кога пред него се наоѓал облак, креирајќи “смајли” на небото.


За фотографијата не се знае многу, а поставена е на веб страната Reddit.com пред неколку дена, па после тоа почнала да кружи по блоговите и другите сајтови. Не е јасно дали фотката е направена во зора или во самрак.


ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Nasmeanosonce
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Вто Jул 06 2010, 17:22

ај да видам ова нека се направи ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 09
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse Вто Jул 06 2010, 17:28

Тоа е знак,уште не сака дедо Боже,ако сме лоши деца ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 104553
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by keti Вто Jул 06 2010, 22:51

trpe напиша:

Непознат фотограф објавил фотографија од сонце во моментот кога пред него се наоѓал облак, креирајќи “смајли” на небото.


За фотографијата не се знае многу, а поставена е на веб страната Reddit.com пред неколку дена, па после тоа почнала да кружи по блоговите и другите сајтови. Не е јасно дали фотката е направена во зора или во самрак.


ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Nasmeanosonce


Пак ли имаме посета од вонземјани???
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse Сре Jул 07 2010, 21:10

Keti,srce fala ti koleskite se odusevija! flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Чет Jул 08 2010, 00:11

hahahahha, bravo, jako e
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Пон Jул 12 2010, 19:49

И јас сакам да работам како телохранител ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 539282


ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 21081834

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 29245522
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by alisa Саб Jул 17 2010, 18:08

Уф, ама имаат јак смисол за хумор, просто да не може човек да се сопре од смеење ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 83386
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Пон Jул 19 2010, 17:12

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by keti Пет Jул 23 2010, 18:58

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by alisa Саб Jул 31 2010, 11:58

Слатко!!!
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by keti Пон Aвг 09 2010, 19:21

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 3 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот