МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИМАШ КОМЕНТАР???

+4
Александра
trpe
zbunet
Кидман
8 posters

Страна 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Пон Aвг 09 2010, 19:41

За мене не им треба микрочип. Лесно е било кој да ме најде ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Lol
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Нед Aвг 15 2010, 00:34

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Makethumbnail1aspx
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Саб Aвг 21 2010, 16:13

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 40032788
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse Саб Aвг 21 2010, 16:27

paga smea Познато ми е ова,кога беше малото негде 2-3 год.цело пакување од овие ми ги отворил и едно по друго ги залепил на тепих,Правел пат,рече да си ги вози количките.А денес пошто сеуште нон-стоп нешто сече,лепи,црта,ваја,уметник чоекот...Да го види ова одма ќе ни направи папучи на сите! flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Александра Нед Aвг 22 2010, 10:53

зошто се ежам кога ќе ја видам сликава кога тоа се само мачки??
ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Kittens%20eating
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Нед Aвг 22 2010, 11:49

Mislam deka toa e edinstvenata korist koja moze da im ja pruzime na zivotnite ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Affraid
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Тото Чет Aвг 26 2010, 13:36

bam Ух! Ах! Ауч! Оуч!... Тресс! Шљаас! Пљуус!! ...
Болен ум тој што го конструирал паркот. Уште поболни тие што се обидуваат. lol!
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Пон Aвг 30 2010, 17:39


Ем се мочаш, ем се миеш


ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Ecouri10

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Ecouri11
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse Пон Aвг 30 2010, 18:00

Ако , за мажи, така треба kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Пон Aвг 30 2010, 18:01

... ем штедиш вода
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Пон Aвг 30 2010, 21:18

Abe masko e eftino za odrzavanje ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse Пон Aвг 30 2010, 22:39

Точно,ја тоа стално им го зборам на оние што имаат женски децаkez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Пон Aвг 30 2010, 23:27

Pa koa sakaat da se gnjavat, namesto nabrzinka da go napraat ko so pisuva u "Tao ljubavi " ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse Вто Aвг 31 2010, 00:03

Според мои познавања,машките деца се правеле баш кога мајката е во средина на овулација,а женските некој ден пред и по,а тоа за брзо или бавно стварно не знам.Можеби кога е бавно има време женската киселина да ги уништи оние најбрзите,машките...војници smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse Пет Сеп 03 2010, 10:13

Ух,шокирана сум.Не е криво детето,КАДЕ СЕ И ШТО ПРАВАТ РОДИТЕЛИТЕ???(не го снимале они ваљда!?) lut
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Пет Сеп 03 2010, 11:36

Go napravile dvocevce
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Како се чистат прозорците во Дубаи

Пишување by alisa Саб Сеп 04 2010, 00:54

alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 13:27

Чист воздух ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by keti Саб Сеп 04 2010, 13:41

Ова видео за чистење на прозорци на високи објекти во Дубаи треба да биде поука за архитектите, за да внимаваат во иднина какви објекти ќе проектираат...
Се измачија луѓето со цревата со вода, а уште колку работа ги чека... paga smea
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by keti Саб Сеп 04 2010, 13:42

Виреото ти е полн погодок Алиса...или Клементина
п.с. Се прашувам кое е вистинското име?... backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 13:53

Алиса во земјата на мекиците ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by keti Саб Сеп 04 2010, 13:58

И јас така мислев..ама пак да си прашам...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Пон Сеп 06 2010, 08:41

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Пон Сеп 06 2010, 10:46

Ау ! ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 538444
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Пон Сеп 06 2010, 21:48

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 A9715510

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 A9715511

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 A9715512
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 4 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот