МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИМАШ КОМЕНТАР???

+4
Александра
trpe
zbunet
Кидман
8 posters

Страна 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Чет Ное 11 2010, 16:00

Кај нас на работа во WC-то пишува :

Оној што ќе ја украде сијалицата, да даде господ децата се` кецови од школо да му носат и колата да му зариба
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Пет Ное 26 2010, 16:53

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Тото Нед Ное 28 2010, 12:56

Газдата е сигурно плукнат кутрето. kez
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Сре Дек 01 2010, 19:17

Iskren podarok za sefot

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Only_i12 kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse Сре Дек 01 2010, 19:43

Ова како за женско ќе да е...Накитено,за бесење со стил affraid
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Пет Дек 10 2010, 21:16zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse Пет Дек 10 2010, 21:29

Ова ме потсети на една анегдота со папагал од серијата ,,Поаро,,

Имаше Поаро еден умен папагал,а асистентот негов Хејстингс го чепкаше пилето преку решетки.Поаро на тоа кажа:
-Те молам остави го на мира тоа суштество,едвај го научив да зборува правилно!
-Само сакав да го погалам!?-се буни овој.
-Му зборував на папагалот!-завршува Поаро. kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by alisa Вто Дек 14 2010, 12:34

Несекојдневен настан се случи во Египетското летувалиште Шарм Ел Шеик откако ајкула нападнала четворица туристи и им нанела сериозни повреди од кои една жена и умрела.

Еден пијан србин скокнал од една карпа и паднал директно врз ајкулата. И оваа умрела...

Министерството за туризам му дало благодарница и признание за храброста како и награда во следните 10 години бесплатно да летува во овој познат Египетски град.

Драган, чие презиме не се објавува веднаш по овој херојски настан бил префрлен дуректно во болница, поточно на клиниката за токсиколигија каде почнало чистењето од алкохолот.

Што навистина се случило:


Драган со пријателите се враќале накај хотелот и сите биле пијани, тој најмногу. Во еден момент без никакво предупредување тој се залетал од една карпа и скокнал право во морето. Од водата извикувал на пријателите дека паднал на нешто тврдо, а дури отпосле дознале дека тоа тврдо била токму ајкулата.
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Вто Дек 14 2010, 12:42

Znaci alkoholot ima i korisni dejstva kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Чет Дек 16 2010, 14:09

Јапонците се мајстори за иновација.

Компанијата SEGA ни презентираше компилација на игри со мотото "Играјте со помош на мочање!". ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 762431

Во уриналите има ставено сензор, кој мери колку брзо и прецизно мочате. Со тие параметри (брзина и прецизност), можете да играте неколку игри:

-чистење графити (со вашата мочка)

-подигнување на здолништа на девојки (со вашата мочка)

-"букаке" игра, во која се "гаѓате" во лице со други натпреварувачи - со млеко


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Пет Дек 17 2010, 15:35

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Big_sn10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Пет Дек 17 2010, 16:12

affraid affraid affraid
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Саб Дек 18 2010, 13:55

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Александра Пон Дек 20 2010, 20:49

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 SmileyShocked
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман Вто Дек 21 2010, 14:10

о мој боже... о мој боже.... pale
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Пет Дек 24 2010, 14:29

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Зголемување на градите со „Цицкотрес“

Пишување by trpe Пет Дек 31 2010, 13:39

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Чет Јан 13 2011, 02:56

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Najsretnijaguzanasvijet
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse Чет Јан 13 2011, 16:14

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcRpPIAy2BPXmX7hifI06nPTgyZz--f2qxzvgX7XdPUwB-h4m3SN

People in Wal-Mart

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcRscFHBTqm6nguYKAcemgL-hY58eDyJkPwGrjpAe48mVFb_uWFK-A
ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcSpLca70BH7jo4E4lPW6SiNI7nb4tgcIS05plM9H0VkPR2rp_StHgИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcS4IJuIHPlAqxLmUpDidAl8Ske_b5-Jpadh8WImzVb3AsFA1S1UИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcRS3Mj3MSfhpvY_eui3EpkapQPXDrzISM1qX_b-Ugwr3SsAPeoDYwИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQszMVIdoV6_in1-JpQSUXx3gTBYbVFUoeUVnwjEXFNIs6_giVtBgИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcSbQ6eBoiKfk9kX9PKTY0uaPbzfag-3PCXS6DK6zAXVlqL0V_tctA
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Чет Јан 13 2011, 16:51

Која троши на цигари нема да има фигура и фризура и нема да има шФалер. kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Забава во Русија

Пишување by trpe Пет Јан 14 2011, 15:24

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Детски избори за убавина?!!!

Пишување by trpe Вто Јан 18 2011, 16:59

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse Вто Јан 18 2011, 20:40

Господе боже! affraid
А мајката да се потруди околу себе!?На пример да ослабне,да си го излечи тоа, од што и е затнат носот(алергија,назофарингитис,синузитис...)Онака, чисто медицински коментирав.Можеби има уште нешто,но не сакам пак да го гледам.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet Саб Јан 29 2011, 20:31

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Funny_12
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe Сре Фед 02 2011, 16:33

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ИМАШ КОМЕНТАР??? - Page 6 Empty Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот