МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako znaete deka e "toa toa"????

+5
Кидман
fragola
Тото
Александра
zbunet
9 posters

Страна 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Саб Сеп 05 2009, 12:53

Ако ти се дигне секогаш кога ќе го видиш...притисокот де
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Пет Сеп 25 2009, 22:21

Ако го сакаат старците и животните тогаш сум сигурна дека тоа е Тоа и тој е Тој :заљуб:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Нед Окт 04 2009, 15:29

Zatoa sto pred se e "taa", a ne " onaa" rabota
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото Саб Окт 17 2009, 16:24

Другарте ма заебават шо мојта женска уче и свире и пише там некои песни, по некоа и за мене :трепкање:, и шо коа ки ми са јаве, коа ке заврше су домашното, јас летум кути нетаман. Мора да има нешто тука :намигнува:
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Саб Окт 24 2009, 23:56

Никогаш не можеш да бидеш сигурен дека тоа е тоа. Откако ќе го изгубиш дури тогаш може да ти текне.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by fragola Пет Окт 30 2009, 13:18

I otkako ke go probas ova ili ona,ke sfatis deka toa bilo toa Kako znaete deka e "toa toa"???? 939256
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Пет Окт 30 2009, 13:58

Koga ke nemas nisto
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото Пет Окт 30 2009, 23:52

кога седам до неа ги греши нотите Kako znaete deka e "toa toa"???? 601181


Последната промена е направена од Тото на Нед Мар 21 2010, 16:10. Мислењето е променето 1 пати
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by fragola Нед Ное 01 2009, 22:52

Koga i pokraj nesto "sovrseno" ti nedostiga toa ne tolku "sovrseno".
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Саб Ное 07 2009, 13:11

Koga ke ja bacam tamu kaj ja cesa i ke predizvikam uste pogolema potreba za cesanje
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by fragola Пон Ное 09 2009, 21:47

Koga ke go udram kaj sto boli,krcka vilici da ne vikne ili raka da ne mu zaleta Kako znaete deka e "toa toa"???? 487785
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Вто Ное 10 2009, 00:08

Древните Полинежани сметале дека е чест да ги изеде непријателот.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Сре Ное 11 2009, 11:43

кое? :збунет:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Пет Ное 20 2009, 23:56

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Саб Ное 21 2009, 20:49

кога без тоа ќе станеш ова
Kako znaete deka e "toa toa"???? 6a01156e650ae8970c01156f5e64c8970c-800wi
значи тоа било тоа
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Нед Ное 22 2009, 00:30

Оти сум тој и не можам да погрешам

Sagittarius
Myspace Zodiac Graphics
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by fragola Нед Ное 22 2009, 12:40

Me saka,ne me saka,me saka,ne me saka.... Kako znaete deka e "toa toa"???? Icon_flower toa e toa,koga kako... Kako znaete deka e "toa toa"???? 735730
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Нед Ное 22 2009, 20:07

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Чет Дек 17 2009, 00:56

Ednoto treba da bide so golema bukva, a drugoto so mala.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by fragola Чет Дек 17 2009, 23:41

Koga site prijateli ke ti potvrdat deka gi videle zaedno Kako znaete deka e "toa toa"???? 806431
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Пет Дек 25 2009, 14:08

To moze dati samo onaj koji te
kad podje po zlu, voli vise od sebe
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Саб Дек 26 2009, 00:22

кога нема повеќе од тоа
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Нед Дек 27 2009, 19:56

Koga ke osetis deka e kalapce
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by fragola Нед Дек 27 2009, 20:04

Koga poinakvo ne sakate.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Нед Дек 27 2009, 20:11

Ако нејзините другарки т.е. другари те пофалат...иначе ништо од бизнисот
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот