МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

+4
Александра
the nurse
zbunet
Кидман
8 posters

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Чет Сеп 08 2011, 21:29

на работа сум си
и вака со тивко, мирно, се сум си сработила
дома кажав дека ќе се задржам, па.......КОЈ Е ЗА ЖУРКА???? ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 314998
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Сре Сеп 14 2011, 22:26

ЛЕЛЕ ШО НАПРАИВМЕ ЛЕЛЕ ШО НАПРАИВМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.......
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Сре Сеп 14 2011, 22:45

СЕ ГЛЕДА,СЕ СЛУША...И ЌЕ СЕ ГЛЕДА И ЌЕ СЕ СЛУША... ognomet radosna
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Сре Сеп 21 2011, 18:33

Меѓу пазарењето,ручекот и земањето дете од школо...ми се јави блиска личност да помогнам професионално.Па,претрчав и за пет минути вклучив инфузија,оти приватниот доктор заедно со сестрата(иначе уредно и дебело платени) скоро цел час му барале вена и неуспешно го испобоцкале... важно работата се заврши и сите се задоволни. smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Сре Сеп 21 2011, 18:40

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 125943
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Саб Окт 01 2011, 07:55

Вчера си го прошетав пасошот - многу се израдува ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 151405
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Саб Окт 01 2011, 22:46

Кидман напиша:Вчера си го прошетав пасошот - многу се израдува ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 151405

Ај следниот пат тој тебе ќе те прошета ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 151405
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Сре Окт 19 2011, 18:45

Која е честа изрека за барање? Да си бараш како лепче што се бара kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Тото Пон Окт 24 2011, 23:48

Цел ден се ме болеше, а сега ме боли за се afro
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Нед Дек 04 2011, 19:58

На пазар во петок е поефтина урдата kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by trpe Пон Дек 05 2011, 23:00

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Сре Јан 11 2012, 14:25

Сега е поважно да имаш добро тело од колку да си јак на дело kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by trpe Вто Јан 31 2012, 15:24

Не го знам чоеков, ама секогаш му се радувам кога ќе го видам ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 497844

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Вто Јан 31 2012, 15:33

iznenad Koj e ovoj pa?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 7 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот