МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

+4
Александра
the nurse
zbunet
Кидман
8 posters

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Тото Чет Aвг 26 2010, 13:20

jazik
ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 House-husband
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Пон Aвг 30 2010, 16:28

Денес дојдов на работа прв ден и многу нови работи...На пример,дале зејтин,па си отишол некој и со тоа многу луѓе израдувал...и така flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Пон Aвг 30 2010, 16:59

И ја кога ќе си заминам често зад мене слушам олеснети воздишки ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Пон Aвг 30 2010, 17:09

А за такви секојдневни слушам и јас,и од кого доаѓаат ги сметам за комплименти.Него ова се работи за некој на повисоко ниво кој се врати од каде што ни дошол kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Пон Aвг 30 2010, 17:17

Изглеа не е по женски и си заминал ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Affraid
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Пон Aвг 30 2010, 17:43

paga smea И некои други затоа си заминаа?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Пон Aвг 30 2010, 18:00

hot nurse напиша: paga smea И некои други затоа си заминаа?

правило си е правило
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Пон Aвг 30 2010, 21:23

Mnogu smesno ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Icon_rr
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Пон Aвг 30 2010, 22:44

Нема везе,овој си беше баш по жените,а богами и тие по него,туку политика е к....а, brkac
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Пон Aвг 30 2010, 22:52

zbunet напиша:Mnogu smesno ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Icon_rr
Што се лутиш,барем за тебе знаеме дека ги обожаваш жените(со сите наши мани,нели)? trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Пон Aвг 30 2010, 23:23

Ama i jas si zaminav ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Icon_rr

Nema vrska se zafrkavam ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Пон Aвг 30 2010, 23:56

Па и јас не можев да одолеам да се зафркавам,кога сам ме повлече за јазик.А сум кажала дека ми е долг и побрз од паметот jazik
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Сре Сеп 08 2010, 22:50

А да, морам да се пофалам дека пак бевме најзгодна екипа.Тоа комплименти фрчеа од сите страни,за машки нормално,но кога жени ќе те испофалат , стварно сме биле добри. kez И после право дома,затоа што странците ги однесоа низ ноќен живот низ Скопје.Уствари, за себе зборам за другите не гарантирам,ќе разбереме утре... trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Чет Сеп 09 2010, 14:01

Конечно имам 58кг. radosna
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Пет Сеп 10 2010, 02:24

1:23

1:0 за мене kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Чет Сеп 16 2010, 00:30

Пошто,Збунет ни се изнасмеа дека сме ,,стари,, kez Ова е за Кидман.Имаше и еден тип,ммм...така потемен,висок,разбацан...исто Германец,ама личеше на убав Шпанец.И не беше премлад.Е кога тој ни дојде на маса,женскиве збеснаа... trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Чет Сеп 16 2010, 00:37

Среќа што не ги разбрал ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Пет Сеп 17 2010, 00:52

вечерва ќе си легнам со кокошките.
пред полноќ.


son
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Пет Сеп 17 2010, 09:51

paga smea Те молам,немој со кокошките,подобро со петелот! guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Нед Сеп 19 2010, 02:00

абе.... јас обично не останувам до толку касно, ама вечерва бев на свадба и тако то - чаше ломим...хик... парада пијанства и кича. Избрчкани тетки со локни ѓоа барбики и светликави фустани со ѓоа секси цеп до под дупе и мешловци чичковци со зацрвенети обравчиња си ја бришеа потта од келавиците со шамивче.
и едно време.... невестата се развесели и почна да пее, еве вака,
Лепа је ко саааааааан
име јој не знаааааааам
не могу без њеееееее
без престанке те

ииихаааа живели младенци!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Нед Сеп 19 2010, 11:03

hot nurse напиша: paga smea Те молам,немој со кокошките,подобро со петелот! guska

Хоти, ова дури сега го видов. smeenje bravo fala
и другпат, поучи ме со време, а не дури во 9 насабајле backa
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Нед Сеп 19 2010, 11:08

Кидман напиша:абе.... јас обично не останувам до толку касно, ама вечерва бев на свадба и тако то - чаше ломим...хик... парада пијанства и кича. Избрчкани тетки со локни ѓоа барбики и светликави фустани со ѓоа секси цеп до под дупе и мешловци чичковци со зацрвенети обравчиња си ја бришеа потта од келавиците со шамивче.
и едно време.... невестата се развесели и почна да пее, еве вака,
Лепа је ко саааааааан
име јој не знаааааааам
не могу без њеееееее
без престанке те

ииихаааа живели младенци!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Ах, каков пластичен опис kez
на свадбите честопати ми паѓа на ум онаа „с` ким си - такав си“ и се тешам дека јас сум исклучок од правилото jazik
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Нед Сеп 19 2010, 11:19

а ја не се тешам, сигурна сум ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 762431
мааа.... what the fuck..................

Ako je to taj život -
zvaničan, jedini , stvaran -
moram priznati , nisam nimalo očaran

Ako su to ti ljudi
o kojima se toliko dobra zna -
moram iskreno reći da nisu bogzna šta
...........
Ako si to ta ti
koju sam ljubio najviše na svijetu
onda ću kao Beethoven poderati posvetu

Ako sam to taj ja :
gori , drukčiji , srozan -
zadovoljan sam sobom , a ja sam rigorozan
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Нед Сеп 19 2010, 11:25

paga smea 10
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Нед Сеп 19 2010, 11:28

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 396122
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот