МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој си ти ?

+5
Кидман
keti
the nurse
Александра
zbunet
9 posters

Страна 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Чет Окт 21 2010, 19:18

kez 5-ка?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Чет Окт 21 2010, 19:29

Е, да Кој си ти ? - Page 3 497844
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Чет Окт 21 2010, 19:33

Јас никогаш не сум имала ништо друго освен 5-ки. buba maraбуба-лица.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Нед Окт 31 2010, 16:09

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Нед Окт 31 2010, 17:55

Ова е сепак оригиналот!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by trpe Сре Ное 03 2010, 17:05

Кој си ти ? - Page 3 716430


Јас многу сакам да слушам музика, а ова е моето радио

Кој си ти ? - Page 3 106114sisef


Многу работам на компјутер, а ова е моето глувче

Кој си ти ? - Page 3 106154sise6ig


Ова е подметачот за глувчето Кој си ти ? - Page 3 151405

Кој си ти ? - Page 3 106155sise7ig


А кога ме болат рацете, ги масирам со мојот масажер за раце


Кој си ти ? - Page 3 106115sise1fКога ќе огладнам пржам јајца во калап

Кој си ти ? - Page 3 106153sise5ig


Многу често им се јавувам на пријателите по телефон


Кој си ти ? - Page 3 106156sise8igА навечер пред легнување обавезно се туширам


Кој си ти ? - Page 3 106151sise3ig
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Сре Ное 03 2010, 17:09

Кој си ти ? - Page 3 301497 Кој си ти ? - Page 3 966742
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by fragola Сре Ное 03 2010, 20:48

Jas sum se ona sto ne sakam da bidam.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Сре Ное 03 2010, 20:59

Добра си ти, ај не туку ми Кој си ти ? - Page 3 15785 Кој си ти ? - Page 3 125943
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Сре Ное 03 2010, 21:04

Фрагола, што не почнеш да си пишуваш поезија како мене...ќе си станеш она што сакаш да си бидеш... Кој си ти ? - Page 3 125943 Кој си ти ? - Page 3 125943 Кој си ти ? - Page 3 125943 Кој си ти ? - Page 3 396122
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by fragola Сре Ное 03 2010, 21:07

Кој си ти ? - Page 3 634807 Кој си ти ? - Page 3 125943
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by trpe Сре Ное 10 2010, 16:21

Кој си ти ? - Page 3 34348133495673348052100
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by fragola Сре Ное 10 2010, 18:40

Jas sum Gola. Fra Gola Кој си ти ? - Page 3 104553
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Сре Ное 10 2010, 19:23

јас сум Кид, Били-д-кид
Кој си ти ? - Page 3 396736

Јас сум Кидман, ДетеМаж Кој си ти ? - Page 3 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Саб Ное 20 2010, 12:50

You talking to me?

Кој си ти ? - Page 3 Thumbs10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Саб Ное 20 2010, 21:17

Јас сум Јас, иако другите сакаат да ме збунат за да кажам дека ќе бидам Ти ... Ке-ти, Кети Кој си ти ? - Page 3 151405
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Сре Дек 01 2010, 20:40

Ти си подобар од тој кој сакаш да бидеш, само злонамерници те излажале дека тој е подобар од тебе.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Чет Дек 02 2010, 01:22

Збунет, имаш ли ти „свое Јас“?
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Чет Дек 02 2010, 09:34

Во последно време ми велат дека немам
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Чет Дек 02 2010, 13:11

zbunet напиша:Во последно време ми велат дека немам

толку разбираат
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Чет Дек 02 2010, 21:54

“ Јас “ значи да знаеш што сакаш, а мене ме третираат како тврдоглав smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Чет Дек 02 2010, 23:46

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Пет Дек 03 2010, 09:15

zbunet напиша:“ Јас “ значи да знаеш што сакаш, а мене ме третираат како тврдоглав Кој си ти ? - Page 3 151405

,,Јас,, значи да си држиш до своето, без разлика на се'
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Сре Дек 15 2010, 13:37

Кој си ти ? - Page 3 Images33
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Сре Дек 15 2010, 14:46

Кој си ти ? - Page 3 Istockphoto_3356744-little-red-riding-hood-and-big-bad-wolf
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 3 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот