МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зошто имате секс ?

+4
Александра
Тото
fragola
zbunet
8 posters

Страна 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Денес

Пишување by zbunet Саб Јан 23 2010, 00:38

Дали денес планирате да имате секс ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Саб Јан 23 2010, 00:39

ако си поблиску ДА

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Јан 23 2010, 00:40

Ти личи така да викаш. Да ти го немам паметот, а богами и годините !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Саб Јан 23 2010, 00:41

Младичу мој ако планираш секс време е да си легнеш ама обврзно млеко претходно

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Јан 23 2010, 00:43

Гарант таа што ти дава е перверзна
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Саб Јан 23 2010, 00:45

не знам за тебе ама јас се соблекувам имам обврски татковината ме вика

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Јан 23 2010, 00:47

Шо ќе се соблекуваш. Нема разлика.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Саб Јан 23 2010, 00:48

Во право си можам и преку панталони

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Јан 23 2010, 00:49

Не го вади шарко, ќе го намирисаат шинтери
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Саб Јан 23 2010, 00:52

Шарко лае ич страв нема се што ќе му падне в рака тој зема

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Јан 23 2010, 00:53

Само џавка и кога ќе му се с’сне бега
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Саб Јан 23 2010, 00:54

Колкава ти е насмевката отпозади и тигар би избегал

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Јан 23 2010, 00:55

Твојата ме потсетува на панорама во луна парк
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Саб Јан 23 2010, 00:57

Ти н е си за на панорама ти си за на видиковец што повисоко

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Јан 23 2010, 00:58

Жална врба на високо ? Прв пат читам.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Саб Јан 23 2010, 01:00

Па кога си качен толку високо нема да бидеш жален или ништо не те задоволува

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Саб Јан 23 2010, 01:02

Ајде прекинуваме жена ми ме кара вика доста разговараш со тие педери

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Јан 23 2010, 01:02

Пази некој рибар да не те начека, оти му треба мамка со која толку се фалиш
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Јан 23 2010, 01:03

И башка кажува во множина, а само ја и ти сме тука Зошто имате секс ? - Page 2 806431
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Саб Јан 23 2010, 01:04

Смеј се ќе вечераме , ти онаков

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Јан 23 2010, 01:05

На вечера нејзините да ти дојдат и месец дена да ти седат на гости
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Саб Јан 23 2010, 01:07

Ќути бе телевизор без тон

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Јан 23 2010, 01:09

Епа, телевизор сум, ама претплатен само на безобразни канали за оние по 00:00, а за нив ти си сеуште мал и не можеш да ги разбереш ! Зошто имате секс ? - Page 2 806431
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Саб Јан 23 2010, 01:10

Абе доста водиш љубов со компјутерот женати те чека

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Јан 23 2010, 01:14

Aj pogodi zosto sam ti doagam na kafe...oti ne mozee da dojde so menee oti nema silaa !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 2 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот