МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зошто имате секс ?

+4
Александра
Тото
fragola
zbunet
8 posters

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by trpe Вто Мар 23 2010, 14:28

Да видиме што ќе каже коцката за денес


Зошто имате секс ? - Page 4 Rolle
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Вто Мар 23 2010, 21:18

Коа бев у Полска се запознав со една Пољакиња и се засакавмее. И нормално
како во секое засакување доаѓа и до онодувањее. И така сред онодување ке речеше
- Пољак ! Пољак ! Еднаш, два пати, три и ми скисна оти проработи она
патриотското во мене и и реков - Мори, ако ти ја маана една, каков пољак ма, на
кого ма ти пољак, ја сум Македонче ! Извикав гордо и навалив со сета сила,
додуше брзо клапнав и она искочи победник оти после ми објасни дека -Пољак -
значело полека Како и да е не заборавив кој сум дури и во такви моменти.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра Вто Мар 23 2010, 21:44

zbunet напиша:Коа бев у Полска се запознав со една Пољакиња и се засакавмее. И нормално
како во секое засакување доаѓа и до онодувањее. И така сред онодување ке речеше
- Пољак ! Пољак ! Еднаш, два пати, три и ми скисна оти проработи она
патриотското во мене и и реков - Мори, ако ти ја маана една, каков пољак ма, на
кого ма ти пољак, ја сум Македонче ! Извикав гордо и навалив со сета сила,
додуше брзо клапнав и она искочи победник оти после ми објасни дека -Пољак -
значело полека Како и да е не заборавив кој сум дури и во такви моменти.

Зошто имате секс ? - Page 4 503924
За нов македонски амбасадор во Полска се назначува г. Збунет Збунет. Зошто имате секс ? - Page 4 Juge10
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Вто Мар 23 2010, 22:35

Зошто имате секс ? - Page 4 670681
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Вто Апр 27 2010, 13:41

Никогаш не сум имал задни намери кон жена кога ја гледам во лице.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by fragola Вто Апр 27 2010, 17:53

Jas ne sum imala ni zadni ni nastrani nameri Зошто имате секс ? - Page 4 Icon_rr
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by trpe Сре Апр 28 2010, 14:38

Сигурно ќе те остави, само пази да не ти се слоши па да почнеш да повраќаш Зошто имате секс ? - Page 4 503924
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра Сре Апр 28 2010, 21:28

јас мојот редовно го оставам на `бебиситерки` Зошто имате секс ? - Page 4 476961
поарно јас да му одберам одошто сам да си одбере Зошто имате секс ? - Page 4 Lol
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by trpe Сре Апр 28 2010, 22:08

dalas2no напиша:јас мојот редовно го оставам на `бебиситерки` Зошто имате секс ? - Page 4 476961
поарно јас да му одберам одошто сам да си одбере Зошто имате секс ? - Page 4 Lol


Ааааааааааа, не така, јас знам што би ми одбрале мене, нема смисла, мора барем малку да имаме право на избор Зошто имате секс ? - Page 4 336123
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Нед Мај 09 2010, 15:10

Сексот е уметнички израз. Да се изразиш правилно мора да си уметник или ќе бидеш обичен плагијатор.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by the nurse Нед Мај 16 2010, 21:25

Ova stvarno ne znaev kade da go napisam:-Na turski am znacelo p...a,amam znaci banja,a tamam dobro.Pa ti vidi!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Сре Јун 09 2010, 10:10

Ќе ја пипкам. ќе ја галам се’ дур не се опушти и попушти и во тој момент ќе и’ шепнам тивко : „Мора да идам, имам нешто работа “. И бргу ќе киднам низ врата.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Сре Јун 09 2010, 10:22

Оти сексот е единствената гола вистина.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра Сре Јун 09 2010, 12:50

сум се прашала зошто некои други имаат ... afro
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман Пет Јун 11 2010, 00:54

кога не ви се секса, не вадете се дека ве боли глава.
Сексот е одличен лек против главоболка.
Ја опушта мускулатурата, ја забрзува циркулацијата и оп... дури си рекла аааахххх.... - поминала главоболката Зошто имате секс ? - Page 4 Lol
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by trpe Пет Јун 11 2010, 09:41

Оди Трпе кај Трпана и и дава еден аспирин да испие.
-Зошто ми даваш аспирин, па не ме боли глава?
-Е, па тогаш ај во кревет! Оти секогаш кога ќе ти побарам, тебе те боли глава Зошто имате секс ? - Page 4 770493
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Вто Јун 15 2010, 21:02

Imam namera da i' pobaram 500 eu poslemto
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by the nurse Вто Јун 15 2010, 23:44

paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Пет Јун 18 2010, 00:45

Ne dava 500 eu Зошто имате секс ? - Page 4 16089
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by the nurse Пет Јун 18 2010, 00:49

Pa nikoj vise ne dava kriza e. smeenje
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Пет Јун 18 2010, 01:02

Ako svoj ne ti dava, koj da dade ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by the nurse Пет Јун 18 2010, 01:04

Ce se najde nekoj.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Пет Јун 18 2010, 01:06

Obicno mi baraat, nikoj ne dava
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by trpe Сре Јун 30 2010, 19:40

Да!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман Сре Јун 30 2010, 20:26

Зошто имате секс ? - Page 4 301497 шо се фалиш бе?
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 4 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот