МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

+2
Тото
zbunet
6 posters

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by ?????? Саб Сеп 12 2009, 01:45

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �
Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Voltigeatlhete

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Дали мажите разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by ?????? Саб Сеп 12 2009, 01:46

Дали мажите разменуваат љубовни и сексуални искуства �??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Саб Сеп 12 2009, 09:03

Па зависи од годините и зрелоста
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Саб Сеп 12 2009, 09:04

Само ако е во негативна конотација. Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � 825276
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by ?????? Саб Сеп 12 2009, 09:08

до детали, не - од прилика само Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � 89437

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Саб Сеп 12 2009, 09:10

Е да, жените не се склони кон прецизирање на димензии и факти Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � 825276
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by ?????? Сре Сеп 30 2009, 13:24

koj rece toa??deka ne se precizira Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � 688801

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Тото Саб Окт 31 2009, 00:14

Порано им раскажував и си придодавав измислени работи :хаха:

е шо? сите така прават :намигнува:

сега нешто не ми е ќеф да им кажувам па го втрам муабетот на заебанција
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Пет Ное 27 2009, 10:23

Ако е пофално и да ги мачиш, нема да кажат. Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Violence04
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by ?????? Пон Ное 30 2009, 23:24

- Пак не ми даде

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Istockphoto_1543056-water-s-too-damn-cold-istock-s-750-000th-approved-file

- А пак ти, му се секираш, што те гледам чудна, и онака не те заслужува

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Istockphoto_5430077-businesswoman-makes-a-goofy-face

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Сре Фед 03 2010, 13:21

Porano vo nekoe vreme mazite se dokazuvale i raskazuvale svoi junastva, normalno deka dodavale i nevistiniti raboti. No sega junastvo e sto poveke zeni da se legnat i normalno deka se dodavaat nevistiniti raboti pri raskazuvanje. Znaci istorijata se povtoruva.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Сре Фед 03 2010, 13:23

Mislam ne. Se sramat da priznaat deka ne go biva. Se sramat da go pofalat oti vednas ke pobudi ziv interes kaj nezinite prijatelki.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Кидман Сре Фед 03 2010, 19:35

се лажеш Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Secretincroyable
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Кидман Чет Фед 04 2010, 01:19

Вака една другарка ни го раскажуваше своето прво љубовно искуство

- и? отиде кај него дома?
- ахам
- ииии???
- и се галевме.... и така.... и се бакнувавме.... и...
- ииии???
- ии... кога дојдовме до ТОА.... и... си викам... сега или никогаш, сега или никогаш...Ај поарно сега, одколку никогаш... Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � 9
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by trpe Чет Фед 04 2010, 17:16

Мудра одлука Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � 869992
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Пет Фед 26 2010, 17:26

Da pocnat zenite javno da se izrazuvaat kako maskite, mnogumina maco fraeri ke se razbegaat. " So begas be, ne ti se diga, a ? "
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Кидман Пет Мар 12 2010, 16:36

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � 8.7.highheels1


ЗА ОВА ИСКУСТВО СИГУРНО ЌЕ ИМ СЕ ПОФАЛИ НА ДРУГАРКИТЕ
ПА.... БОГАМИ, И НЕ Е МАЛА РАБОТА
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Пет Мар 12 2010, 16:40

Pfff...na zenite mnogu im e do sitno
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by trpe Пет Мар 12 2010, 22:03

Кидман напиша:Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � 8.7.highheels1


ЗА ОВА ИСКУСТВО СИГУРНО ЌЕ ИМ СЕ ПОФАЛИ НА ДРУГАРКИТЕ
ПА.... БОГАМИ, И НЕ Е МАЛА РАБОТА

Уф, уф, ова многу болни разговори, може да одберете некоја понежна тема Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � 710
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by trpe Пет Мар 12 2010, 22:05

Обично викаат дека маж ако не се пофали исто како ништо да не направил, ама не е така , нели? Обично на никого не кажуваат Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � 869992
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Кидман Саб Мар 27 2010, 18:13

имав на факултет една откачена колешка
си фати дечко.
и ајде седнавме да го оговараме, овај де анализираме.
И таа ми вика, што мислиш, дали е ебозовен?
Викам, не можам јас за твој дечко да кажувам дали е ебозовен, мааа.....
Вика, ај ма, ај молим те...само си разговараме, ништо страшно, замисли дека не ми е дечко и дека случајно го среќаваш на улица. Дали ќе си помислиш дека е ебозовен???
Викам, хммм....па да, ебозовен е.
Вечерта излегуваме сите заедно во кафич и таа му вика, еј знаеш што, Кидман мисли дека си ебозовен. Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � 770493

(и Кидман се засркна со кокаколата)
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Александра Пет Апр 02 2010, 23:41

Еднаш неговата женска начека момент покровителски да ми шепне: „Немој да го сфаќаш премногу сериозно. Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � 577799 Така им зборува на сите“
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Пет Апр 30 2010, 20:42

Ако и’ се понуди некој од интернет и ако го одбие често се случува заинат да раскажува дека е ваква онаква и дека и’ праел вака онака. Ако прифати ? Па...исто...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by ?????? Саб Мај 01 2010, 01:35

Јас сакав да му го демонстрирам моето искуство а тој избега

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот