МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

+2
Тото
zbunet
6 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Александра Саб Мај 01 2010, 14:56

повеќе разменуваат фантазии одошто искуства
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse Саб Мај 22 2010, 16:42

Како не,и тоа многу повеќе од мажите.Знам што зборувам,работам со еден куп жени.Ама,ако наиде некој колега почнуваме да збориме за искуства од породување,за да го избркаме.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Саб Мај 22 2010, 21:26

Ние кога опишуваме се служиме и со раце и гласно викаме кога доаѓа критичниот момент при описот
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Александра Сре Јун 02 2010, 20:17

жените разменуваат непријатни, а мажите пријатни искуства
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Кидман Сре Јун 02 2010, 21:31

најинтересни се оние искуства кои започнуваат со,
- ќе ти кажам, ама на никој да не кажуваш Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 48158
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 21:37

E da, ne e interesno ona zena sto go kazuva tuku ona sto go premolcuva
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Александра Сре Јун 02 2010, 21:39

Кидман напиша:најинтересни се оние искуства кои започнуваат со,
- ќе ти кажам, ама на никој да не кажуваш Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 48158
богами , оние другите што започнуваат со - ќе ти кажам и те молам, раскажи им на сите, се навистина жива досада Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 322557
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Пон Јун 14 2010, 12:47

Ако навистина жените си раскажуваат и такви искуства, ондак не даам више оти неќу да ме напраат ороспиче, а ја си имам извесен углед.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse Пон Јун 14 2010, 16:14

А што си мислеше,само вие а?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Вто Јун 15 2010, 00:03

Да бе, замисли чопор жени и ја проаѓам и да викаат :
- Ш’ц, ш’ц, каде брзаш маче ?
А ја убрзавам чекор од страм и зад мене да слушам коментар :
- Еј, да знаеш шо сум праела на овој Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 395608 , абе од шарки го извадив, а сега се праи невинашце...
А ја Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Icon_pale ...
Е не е убаво така, страм да им е ако направат така ...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Пет Jул 16 2010, 00:33

Коа не’ има чопор мушкарци и коа ќе помине некоја згодна женска ние обично велиме :
- Иии, како би и’ измил садови на оваа.
- Иии, а ја како би и’ исчистил со правосмукалка
- Ииии, како би и‘ испрал и зготвил некој ручек
Итн, итн, итн, ама у таа смисла. Е такви сме ние мушките.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse Пет Jул 16 2010, 12:00

Ај,прати ми некој таков деновиве ми треба помош
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Тото Пет Jул 16 2010, 12:24

zbunet напиша:Коа не’ има чопор мушкарци и коа ќе помине некоја згодна женска ние обично велиме :
- Иии, како би и’ измил садови на оваа.
- Иии, а ја како би и’ исчистил со правосмукалка
- Ииии, како би и‘ испрал и зготвил некој ручек
Итн, итн, итн, ама у таа смисла. Е такви сме ние мушките.

Ахам... значи женските коа ќе помине некој батка си разменуваат впечатоци:
- Иии, овој како би поместувал седмоседи,
- Иии , овој како би чукал теписи,
- Ииии, а овој како би мешал малтер :))))

Затоа мене ретко која ме загледува tazen
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Чет Aвг 19 2010, 12:24

Сакам кога жена разменува искуства, ама со мене Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 289400 let's play
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse Чет Aвг 19 2010, 12:37

Ааа,што си ти... brkac Ме потсети,бидејки во нашава работа се ќе видиш,скоро се присетивме со колешките на една одамнешна случка кога,како да ви кажам народски...имаше несреќен(за жал и комичен случај) на заглавување при сексуален однос.Не е етички понатака да зборувам,но со колешките отворивме муабет,ако тоа и се случи на некоја од нас kez да не вика брза помош,но некоја од колешките што живее најблиску и да даде терапија дискретно... paga smea Луди жени,но ако таква работа навистина се случи,не е смешно,туку affraid
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Чет Aвг 19 2010, 13:29

Koga i da zaglavis, se cuvstvuvas neugodno Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Affraid
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Тото Пет Aвг 20 2010, 00:30

Жените што ги знам јас разменуваат само рецепти kez
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Пет Aвг 20 2010, 00:34

Pa, pa, sal domakinki poznavas, koja i da ja zemes doma ke i se izraduvaat Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Тото Пет Aвг 20 2010, 00:41

Аааа, ами јас? Нели треба и јас да се израдувам paga smea
За домаќинска радост доволна ми е мајка ми со нејзините кујнски вештини vredna
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Пет Aвг 20 2010, 00:46

Заедно ќе навлезете во кулинарските вештини и така ќе се радувате
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Тото Пет Aвг 20 2010, 00:52

Да бе, па после да разменува искуства со некои таму jazik

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Resized_couple_in_kitchen
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Пет Aвг 20 2010, 00:55

Таквите све у земја гледаат и си повтараат рецепти на памет ко за на испит се спремаат. До толку сериозно ја сватиле работата
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by trpe Пет Aвг 20 2010, 13:55

Практично или теорија Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 497844
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 2 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот