МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

+2
Тото
zbunet
6 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Пон Aвг 30 2010, 21:50

Жените не знаат за милост, ни заробеници не разменуваат.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Александра Пон Сеп 20 2010, 21:32

некои разменуваат искуства, а некои партнери (зошто да раскажуваат, кога може да се проба од прва рака)
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Чет Сеп 30 2010, 21:42

Мислам дека жените разменуваат сексуални искуства меѓу себе преку размена на рецепти во кој има некој скриен код кој само тие го разбираат.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Александра Чет Сеп 30 2010, 22:06

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 301497 внимавај што зборуваш, ова некој може да го сфати лично Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 762431
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse Чет Сеп 30 2010, 22:43

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 301497 Еееееј,не открија!За кодот си сфатил,но не не можеш да го дешифрираш.Жал ми е,за таа работа мора да си жена! Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 751804
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Чет Сеп 30 2010, 23:22

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 497844 Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 15785 Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 649143 Ќе виите вие ! Ќе го најдам ! Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 695411
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse Чет Сеп 30 2010, 23:31

Г-не Збунет, судејки според темите во вашето досегашно творештво,кодот веќе го имате(а не знаете Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 539282 )или пак само имате мноооогу богата фантазија.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Чет Сеп 30 2010, 23:37

Тоа ми е најголемото кое го имам Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse Чет Сеп 30 2010, 23:43

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 301497 Фантазијата?!Сега, јас напишав богата,големина не спомнав...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Чет Сеп 30 2010, 23:47

Ја па мислев исто е Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 396736
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse Чет Сеп 30 2010, 23:51

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 301497 Некој фантазира за ,,големина,,...а некој ја има природно Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 539282
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Чет Сеп 30 2010, 23:53

Кој нема збори, кој има не збори Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Кидман Чет Сеп 30 2010, 23:57

of topik, of topik!!!!!!!!!!!!!!!!!
темава е дали ЖЕНИТЕ разменуваат итн...
а не мажите и жените..... ноу ноу....
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Саб Окт 30 2010, 20:39

Дали и жените кога си опишуваат меѓу себе за сексуално искуство, се служат со рацете?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse Саб Окт 30 2010, 21:03

Ако треба и со нозете... kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Нед Ное 07 2010, 12:16

Не се гледај со многу жени оти може да те урочат.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse Нед Ное 07 2010, 12:36

kez Кој урочи,к...у очи!(така една комшика на мајка ми ни викаше да му одговориме на некој ,ако многу не гледа)
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Вто Дек 14 2010, 12:24

Ponekogas i kutek sakaat da razmenat kez

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Вто Дек 14 2010, 12:39

A ponekogas... zbunet

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Funny_12
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Александра Саб Дек 25 2010, 23:52

најчесто разменуваат разочарувачки искуства оти по себе си знаат дека завидливоста е страшна работа jazik
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Сре Jул 20 2011, 13:35

Шфалерка, колку тоа грубо звучи. Затоа што си се пофалил kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse Нед Jул 24 2011, 23:05

zbunet напиша:Шфалерка, колку тоа грубо звучи. Затоа што си се пофалил kez
Мажите се фалат,жените се жалат... jazik
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Пет Ное 18 2011, 13:59

Slatkoto e kratko, no zatoa muabetite za slatkoto se dolgi kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 3 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот