МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како да се остане вечно млад со духот?!

+6
Тото
alisa
trpe
Кидман
Александра
zbunet
10 posters

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Вто Мај 25 2010, 15:31

Избегнувај ги тие кои те критикуваат за твое добро, биди со оние кои те прифаќаат каков си без желба да те менуваат, така најдобро ќе сватиш како треба.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by trpe Пон Мај 31 2010, 12:46

Јадете сладолед Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 44162
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Пет Јун 04 2010, 11:50

Сладолед не се јаде, се лиже.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by the nurse Пет Јун 04 2010, 18:06

Dosta,bre,so toa lizenje!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Пет Јун 04 2010, 19:15

Фина госпоџа никогаш не би побарала од господин да престане со лижење
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by the nurse Пет Јун 04 2010, 21:24

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 301497 Kako i sekogas.mlad duh!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Кидман Саб Јун 05 2010, 10:43

бев на прослава на годишнина од матура синоќа
сума сумарум, сите сме си останале исти
тие што си беа пред дваесет години млади со духот, уште си се
тие што се сега тетки и чичковци, и пред дваесет години беа тоа
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Саб Јун 05 2010, 11:12

E da, demek takov e izvean oti ostarel, a vrska nema otsekogas si bil takov
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by fragola Саб Јун 05 2010, 11:42

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 716430
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Пет Јун 18 2010, 23:52

Ако се обидува да остане млад со духот и покрај годините може да биде само млад вампир.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by the nurse Вто Јун 22 2010, 21:36

Abe , gledaj da odrzuvas mlado telo,duhot ne staree.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by trpe Вто Јун 22 2010, 22:03

Сега планирам да си купам орбитрек, слушнав дека справата била одлична за вежбање
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Кидман Вто Јун 22 2010, 22:58

aha da - sama vezbala
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by trpe Сре Јун 23 2010, 10:46

Е баш ти фала за довербата, сега ме испровоцира, ќе ти кажам кога ќе ја купам справата и кога ќе почнам да вежбам, и ќе се сликам за да ви покажам „пред и потоа“ Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 550110 , па кога ќе станам многу згоден ќе си викаш: леле, леле, што му направив на човеков, зошто го провоцирав Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Affraid
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Кидман Сре Јун 23 2010, 13:38

lele Trpe me isplasi.... Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Affraid
nemoj!! imaj milost!!!
toa e atak vrz zenskiot roooooood
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Сре Јун 23 2010, 16:09

Кидман напиша:lele Trpe me isplasi.... Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Affraid
nemoj!! imaj milost!!!
toa e atak vrz zenskiot roooooood


takov e Trpe ako se naluti i ima da se vrze od inat za masinata, pa ke vidite vie

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 91778_ryan-reynolds-shirtless-in-blade-trinity
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Пон Jул 05 2010, 21:53

Полесно е да останеш млад отколку невин на овој свет
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Тото Пон Jул 05 2010, 22:11

Јас си знам дека повеќе не сум невин perverzen (иако некои не ми веруваат), а внук ми (од сестра!) ми вели дека не сум ни млад (но што знае пак тој, прле едно smesko
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Саб Jул 17 2010, 16:09

Колку помалку знаеш т.е. мислиш дека знаеш толку повеќе ќе му се радуваш на животот.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Кидман Саб Jул 17 2010, 16:27

сите филозофи го кажуваат ова, само секој во различна форма
така да... не прај се многу паметен, дека тебе прв ти текнало Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 476961
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Саб Jул 17 2010, 17:07

Nitu sum pameten, nitu prv mi teknalo, nitu pak e vistinita izjavata od ednostavna pricina sto nikoj ne se otkazuva od toa sto go steknal i gol da seta po ulica
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Кидман Нед Jул 18 2010, 17:35

дечки, знаете каков му е прекарот на Збунет?
- Збунет Луто Пиперче Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Lol
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 17:43

Нема врска, би требало да се викам Благојче Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 539282
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Кидман Нед Jул 18 2010, 17:47

ја мислам дека ти у ствари би сакал да се викаш Стојче
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 17:49

Стојкиште Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 3 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот