МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нешто за љубовта

+7
keti
Тото
Кидман
trpe
Александра
fragola
zbunet
11 posters

Страна 22 of 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by keti Вто Сеп 18 2012, 06:02

Кога би знаеле луѓето како да љубат, се' би било толку едноставно ... Се љуби и со срце и со душа, за да би било она вистинското ... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by Тото Вто Сеп 18 2012, 09:48

Fakt e deka tri cetvrtini od site nas se napraveni samo od seks sex

(Mislam deka ja promasiv temata ups )


Последната промена е направена од Тото на Вто Сеп 18 2012, 22:53. Мислењето е променето 1 пати
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet Вто Сеп 18 2012, 21:19

hehe ona trca
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by keti Чет Сеп 20 2012, 00:27

Те сакам и те посакувам не е исто... Те посакувам има повеќе букви... trepka ... И сега каде е тука љубовта ... Па во срцето и во душата ... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse Пон Сеп 24 2012, 08:34na patot kon moeto srce napisav:
,,zabranet vlez!"
no lubovta vleze smeejki se i izvika:
,,jas vleguvam sekade!"
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse Сре Сеп 26 2012, 20:27

Нешто за љубовта - Page 22 303557_426713734032090_1758993771_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by keti Вто Окт 02 2012, 00:49

А јас те сакав и се' уште те сакам ...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by keti Чет Окт 11 2012, 21:51

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse Нед Ное 11 2012, 19:12

Нешто за љубовта - Page 22 427002_357372114284402_605523408_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet Нед Ное 11 2012, 21:39

Дури ни смртта да не може да ги раздели kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by keti Саб Ное 17 2012, 00:21

Можам да се потпрам само на моето семејство и на неколку посебни личности...Тоа е доволно за да го продолжам мојот пат! ...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet Нед Јан 06 2013, 14:43

Љубовта е сешто, но не со секого kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet Нед Јун 09 2013, 15:08

[img]Нешто за љубовта - Page 22 Omt9b-10[/img]
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by keti Пон Јун 10 2013, 06:00

Virtuelna matematika, spored fotografijata gore! kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse Нед Јун 16 2013, 22:30

Vidim na stotine ljudi dnevno koji su odustali. Na sve strane vidim one koji ne zude ni za cim, osim hranom, krovom, odecom, usresredjeni samo na to, bez snova.


 Oni ne osecaju uzas sto ne vole ili sto nisu voljeni ... 


Carls Bukovski
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse Чет Jул 18 2013, 14:35

Нешто за љубовта - Page 22 1004815_425988684181713_1096751337_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by Тото Нед Jул 21 2013, 01:04

љубовта е многу јака работа, ама овде сме на мекици kez
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse Саб Сеп 07 2013, 15:50

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by Тото Нед Сеп 08 2013, 14:04

одличен филм ! 

од А до Ш !

se klanja
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 22 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 22 of 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот