МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нешто за љубовта

+7
keti
Тото
Кидман
trpe
Александра
fragola
zbunet
11 posters

Страна 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse Нед Ное 06 2011, 13:07

Ako ne e ,,crazy,, i malku ,,stupid,,...ne e ni love smesko

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet Нед Ное 13 2011, 23:11

Ne treba da ima dilemi okolu ljubovta, treba da bide svrsen cin kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse Чет Ное 17 2011, 19:37

Vljubenosta e nespecificna infekcija na dusata...lesno se otkriva,tesko se leci smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet Чет Ное 17 2011, 20:36

Се нема желба да се поврати претходната состојба kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by trpe Саб Ное 26 2011, 15:24

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet Саб Ное 26 2011, 16:23

smeenje
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse Пон Дек 12 2011, 00:39Последната промена е направена од hot nurse на Сре Дек 14 2011, 17:40. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by trpe Сре Дек 14 2011, 11:59

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet Нед Дек 18 2011, 11:29

Сексот не е цел, туку едно од средствата за да се допре до нејзиното срце smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse Чет Дек 22 2011, 10:12

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet Сре Јан 11 2012, 14:42

Si mislela na mene? Sigurno pak nesto ti imam zgreseno kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse Сре Јан 25 2012, 19:35

Željela je onog zbog kojeg će zaboraviti sve ostale. To je željela. To je oduvijek željela. Nađeš onog koji izbriše sve druge i to ti odmah riješi sve probleme, riješi ih tako što zaustavi svaku žudnju, jer kad počneš da žudiš, tome nema kraja dok ti srce ne stane, i onda nema mira ni spokoja ni istinske sreće. Treba samo da nađeš onog zbog kojeg ćeš oslijepiti za ostatak svjeta. Ona je samo to željela, isto što i svi ostali. Činilo joj se da ne traži previše...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet Сре Јан 25 2012, 20:44

Želela je sve dok nije osedila kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by Александра Нед Јан 29 2012, 02:42

верните кучиња добиваат најмногу клоци
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet Нед Јан 29 2012, 14:23

Ама за нивно добро kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by Тото Нед Јан 29 2012, 14:32

dalas2no напиша:верните кучиња добиваат најмногу клоци
zbunet напиша:Ама за нивно добро Нешто за љубовта - Page 20 104553

Без разлика дали филмот има хепи-енд или дувај-у-паломабланка, секој на крај добива што заслужил.
(Да кажам и јас нешто за љубовта, де ... и то Нешто за љубовта - Page 20 151405 )
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by Александра Нед Јан 29 2012, 14:35

demek ti pa znaes nesto. za ljubovta, de Нешто за љубовта - Page 20 104553
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet Нед Јан 29 2012, 15:03

bravo Фраерче си е момчето smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by Кидман Нед Јан 29 2012, 19:23

кое момче
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by Тото Нед Јан 29 2012, 22:29

Нешто за љубовта - Page 20 Images?q=tbn:ANd9GcRzzfqlzeTjvujl7jz4Lk0uN2v-ssZKJGAjR1H8jLsYl0dbxcUzWTF! Нешто за љубовта - Page 20 301497
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by trpe Пон Јан 30 2012, 17:08

Се ближи денот на заљубените, подгответе се за Facebook патетика Нешто за љубовта - Page 20 770493

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by keti Сре Фед 01 2012, 13:00

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse Чет Фед 02 2012, 10:48

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet Нед Фед 05 2012, 00:12

Од како ќе станат тогаш ќе се види како стојат работите kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by trpe Сре Фед 15 2012, 12:23

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто за љубовта - Page 20 Empty Re: Нешто за љубовта

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот